Жіночий велосипед. Допоможемо з вибором

Катання на велосипеді - відмінна можливість підтримувати себе у формі та тонусі, знімати стрес, отримувати море задоволення від спортивних рекордів і неспішних велопрогулянок.

Отже, ви всерйоз задумалися про покупку велосипеда, але поки не знаєте, яку саме модель обрати. Ваші роздуми цілком логічні: дивно було б не заплутатись в різноманітності брендів, спортивних дисциплін і технічних характеристик велосипедів, особливо початківцю.

Жіночі велосипеди

Перші жіночі моделі велосипедів з'явилися ще в кінці XIX століття, і, зрозуміло, з того часу вони зазнали велику кількість змін, зберігши при цьому основні принципи.

При розробці конструкції велосипеда для дами виробники брали в основу правила пристойності. На велосипед жінкам, як і на коня, не можна було сідати, перекидаючи ногу через сідло. До того ж, такий трюк у довгій спідниці складно виконати, та й занадто оголювалися ноги при цьому. Тому верхня частина рами була максимально знижена. Захисна сітка на колесах не давала легкої тканини спідниці потрапити в спиці. Довелося пожертвувати швидкістю і надійністю, але це і не потрібно, адже леді минулого століття каталися повільно і елегантно.

Однак сьогодні сучасна жінка може придбати собі чоловічий велосипед, та й чоловікові ніхто не забороняє їздити на жіночому транспорті. Головне, щоб модель байка і його конструкція підходили особистим характеристикам.

Різні цілі - різні види велосипедів

Якщо потрібно кататися в парку або ж по міських околицях, то сітібайк - найкращий велосипед для дівчат! Такий залізний друг призначений для поїздок по рівних місцевостям. Ця модель обладнана м'яким великим сідлом, що дозволяє здійснювати тривалі прогулянки без відчуття якогось дискомфорту.

Однак якщо ви вибираєте спортивну модель, то від заниженої труби доведеться відмовитися, така є лише у прогулянкових комфортних велосипедів. Дівчині, яка цінує швидкість і екстрим, більше підійде спортивний жіночий велосипед з класичною (або заниженою на пару дюймів) рамою, що відрізняється від чоловічого лише забарвленням.

Якщо вам знадобиться консультація професійного велосипедиста, приходьте в наші магазини або телефонуйте: наші менеджери з задоволенням надуть відповіді на всі ваші питання, допоможуть підібрати якісний велосипед, дадуть всю необхідну інформацію.

Катайтесь в задоволення!

Вам буде цікаво:

Наша новинка - Дерев'яний велосипед COCO-MAT PENELOPE