Жіночий гірський велосипед. Як вибрати?

Жіночі гірські велосипеди мають конструктивними особливостями. Наприклад, посадка на жіночих електровелосипед істотно відрізняється від байків, розроблених для чоловіків: развесовка зміщена ближче до центральної частини рами, а не до задньої. І тому неправильно підібраний велосипед не дасть його власнику можливість безпечно і комфортно їздити по лісових стежках або щебінці, легко маневрувати на затяжних або коротких ділянках.

Ростовка.

У підборі жіночого гірського велосипеда варто звернути увагу на такий критерій, як ростовка рами (розмір). При виробництві велосипедів застосовуються труби різної довжини з метою - адаптувати нову раму під зріст власника байка. Вибір чимось нагадує підбір одягу: є розміри від XS до XXL.

Геометрія рами.

Геометрія впливає не тільки на комфорт посадки, але і на ефективність роботи підвіски, центр ваги, так як відповідає за маневреність.

Підвіска.

Всі велосипеди діляться на 3 категорії:

  • ригіди (підвіска відсутній),
  • хардтейли (переднє колесо кріпиться до амортизаційної вилки ходом 60-203 мм),
  • двухпідвіси (крім вилки, рама має амортизатор завдовжки 165-267 мм по осях).

Якщо ви плануєте їздити в лісі, вибирайте хардтейл. Для професійний занять спортом або їзди на високій швидкості ідеальним буде двухпідвіс.

Діаметр колес.

Найбільш популярний стандарт - 26 дюймів, але доступні моделі з 27.5 "і 29" колесами. Чим більше діаметр, тим краще накатістость, однак на моделях з вузькою гумою може погіршитися керованість.

Комплектація.

Недорогі жіночі гірські велосипеди зазвичай оснащуються компонентами початкового класу. Для професійного заняття спортом необхідний велосипед, побудований на легких високоміцних деталях, але вартість такого задоволення буде на порядок вище - дешевої навішуванні властиво часто ламатися.

У нашому магазині найбільш популярні ці дві жіночі моделі гірського велосипеда -

потужний і красивий Haibike SDURO HardLife 4.0 ladies.

Haibike Sduro HardLife 4.0 поєднує в собі комплектацію гірського велосипеда і потужний електромотор на 350 Вт, який дозволить вам насолоджуватися довготривалою поїздкою без втоми. Легка і лаконічна рама виконана з алюмінієвого сплаву 6061 з використанням технології hydroformed. Для зручного вибору режиму їзди передбачена 9-ступінчаста трансмісія Shimano Acera M3000 і потужні 27,5-дюймові колеса. За безпеку під час поїздок відповідають дискові гідравлічні гальма, які відмінно зарекомендували себе у використанні при будь-якій погоді в дорозі.

а також - Haibike SDURO HardLife Street 4.5 ladies

Замовляйтегірський жіночий велосипед в нашому інтернет магазині і насолоджуйтесь своїми дорогами й подорожами!