Бажаєте 3в1: скутер, самокат і мотоцикл? Тоді - Woqu Citycoco!

У нашому інтернет магазині тепер можна купити унікальну новинку, яка поєднала в собі три види електротранспорту: скутер, самокат і мотоцикл, - електроскутер Woqu (SEEV) Citycoco.

Woqu Citycoco - це революційний гібрид, який дивним і, головне, гармонійним чином поєднав у собі всі переваги звичного нам такого електротранспорту, як мотоцикл, скутер і самокат. Він став родоначальником нового тренда в сфері екологічно чистого персонального міського транспорту!

В основі електроскутера - жорстка сталева рама, яка була спроектована з застосуванням сучасних технологій 3D-моделювання. Зварена вона роботом, який не вміє помилятися. Рама виконана з труб великого перерізу, що дає конструкції високу міцність і довговічність. Максимальне навантаження, а це і вага пасажира, і багажу, досягає 200 кг - далеко не кожен мотоцикл традиційної конструкції може похвалитися такою цифрою. До того ж сам скутер важить всього 51 кг.

Сучасний безщіточний двигун потужністю в 1000 Вт володіє значним ресурсом, він майже не потребує обслуговування і забезпечує при цьому впевнений розгін до 35 км / ч. Жоден велосипедист не наздожене вас на довгих дистанціях! При цьому запас ходу досягається до 80 км - цього цілком достатньо і для щоденних поїздок на роботу, і для приємних прогулянок по заміських дорогах.

Незвичайна форма рами в поєднанні з оригінальним розташуванням двигуна дозволила дизайнерам і інженерам оснастити електроскутер Woqu Citycoco зручною платформою для ніг. Її значні розміри дозволяють легко розміститися на електроскутері удвох, а при необхідності і багаж перевезти.

Важливою технічною родзинкою електроскутера Citycoco є його широкі м'які колеса (9,5 дюйма - це більше 24 см), які нагадують шасі авіалайнера. Скутер не потребує підніжці, так як може чудово зберігати рівновагу завдяки ширині покришок.

Вбудований бортовий комп'ютер - це можливість застосовувати різні алгоритми управління двигуном з метою економії батареї / збільшення запасу ходу.

Керувати таким стійким електроскутером навіть простіше, ніж велосипедом!

Необхідно відзначити унікальний дизайн електроскутера Woqu Citycoco, який виконаний в стилі "чопер", - він нікого не залишить байдужим! Комфортне сидіння і високе кермо забезпечують зручну посадку з прямою спиною, а також надають скутеру оригінальний зовнішній вигляд.

Електроскутер Woqu Citycoco різко виділяється на тлі звичних нам електровелосипедів та скутерів, але при цьому пристрій зберіг всі переваги електротранспорту: мінімальні витрати на поїздки, легкість обслуговування і абсолютна екологічність.