Захисний шолом велосипедиста - і дорослим, і дітям

Вирушаючи на прогулянку з велосипедом, гіробордом, скутером або іншим транспортним засобом, ні в якому разі не потрібно нехтувати велосипедним шоломом. Хороший велосипедний шолом завжди захистить голову від серйозних травм. До того ж сучасні моделі ще і досить гарні. Але якщо ви екстремал, любите швидку їзду на велосипеді, то без велозахисту ніяк не обійтись.

Головна частина захисного шолома - панцир, який захищає найважливіші частини тіла - голову, хребет і грудну клітку.

Шоломи Crazy Safety - це не тільки стильний дизайн у вигляді тварин, але і захист голови на все 200%. Чому варто купити шолом Crazy Safety? Хоча б тому, що він зроблений з міцнішого пінопласту, важить всього 270 грам, має вбудований ліхтарик ззаду і росте разом з дитиною! Тобто ви можете використовувати один шолом від 1 року до 14 років. А який? Вибирайте: шолом бурундук, тигр, пантера або зовсім акула!

Захисний шолом у вигляді голови тигра, - прекрасний подарунок будь-якій дитині Діти виглядають в ньому неймовірно, а батьки можуть не хвилюватись за безпеку своєї дитини!

У багатьох країнах Європи просто не можна сідати на велосипед без наявності захисного шолома. Рідко, коли зустрінеш на дорозі людину з порожньою головою. І добре, що в нашій країні багато велосипедистів усвідомлюють таку необхідність.

Захисний шолом - атрибут, який необхідний кожному велосипедисту. І якщо велолюбитель може носити шолом за бажанням, то в професійному спорті шолом є обов'язковим елементом екіпіровки велосипедиста.

  

Але особливо важливо, щоб діти усвідомлювали важливість велосипедного шолома. Адже, на жаль, саме підлітки і діти найчастіше стають жертвами падінь з велосипедів або роликів. Тому кожен дорослий повинен знати: купив дитині велосипед або ролики, купи і дитячий велошлем.

У дитини має закріпитися з дитинства в підкірці, що велосипедний шолом — це само по собі круто.

  

Велосипедні шоломи обладнані фіксаторами, які регулюють його прилягання до голови, і ремінцями, що фіксують шолом під підборіддям. Деякі моделі захисних шоломів ззаду мають невелику мигалку, яка позначає велосипедиста на дорозі в темну пору доби.

Сучасні захисні шоломи для велосипедів відрізняються формою, розмірами, дизайном, кількістю отворів для провітрювання. Відмінності обумовлюються специфікою стилю катання, для якого він призначений.

Який би шолом ви не вибрали, необхідно пам'ятати, що захисний шолом необхідний абсолютно кожному велосипедисту, незалежно від того, чи займається він екстремальними видами їзди або просто катається по місту.

Хороших і безпечних вам доріг!