Захисні шоломи - і для дорослих, і для дітей

Захисний шолом для любителів активних видів спорту - це необхідна придбання. Коли паркові доріжки звільняються від торішнього листя і снігу на них виходять велосипедисти та юні ролери, фанати гіробордів, самокатів, скейтів - діти.

З огляду на те, що від випадкових невдалих падінь ніхто не застрахований, шолом зайвим не буде. Крім того, ми впевнені, що важливо вже з дитинства прищеплювати звичку використання захисного шолому, адже це допоможе і при занятті іншими видами спорту в подальшому.

У нашому магазині ви можете купити захисні шоломи і для дорослих поціновувачів швидкості, і шоломи CRAZY SAFETY для маленьких велосипедистів, які представлені широким модельним рядом. Всі вони мають міцну конструкцію, регулюються за розміром голови, виконані із застосуванням гіпоалергенних матеріалів, забезпечують надійний захист. Асортимент дитячих шоломів включає в себе варіанти для хлопчиків і дівчаток.

Головною особливістю шолома для велоспорту є те, що вони дуже легкі і володіють вентиляційними отворами, що рятує в жарку погоду. Розпізнавальну функцію виконують вбудовані світлодіоди - дитина буде помітною для дорослих велосипедистів і для автомобілістів, що зменшить небезпеку при їзді.

У виборі захисного шолома, як для дорослого, так і для дитини, необхідно виходити з того, наскільки він зручно сидить на голові. Додатково під розмір шолом підганяється за допомогою пластикового обруча з фіксатором. Якщо шолом підібраний правильно, то він практично не має відчуватися на голові.

Захисний шолом - обов'язкова необхідна екіпіровка для катання на велосипеді, роликах, скейті чи самокаті. Особливо важливо пам'ятати про необхідність захисту, якщо дитина тільки вчиться кататися на тільки що придбаному новому спортивному транспортному засобу. Щоб уникнути негативних наслідків падіння, дитині необхідний захист.

У нашому магазині є цілий розділ, де можна купити дитячий захисний шолом, який забезпечує захист голови дитини під час занять спортом, прогулянок на велосипеді, роликах та інших транспортних засобах.