XDURO Dwnhll 9.0 - ідеальний велосипед для даунхілу

Досить часто, засвоївши різні дисципліни, велосипедист приходить до того, що найбільше йому подобається саме даунхіл. Людині, котра звикла до традиційного велосипеду, складно зрозуміти, навіщо так ускладнювати собі життя.

Велосипед для даунхілу, який відомий ще як двухпідвісний гірський велосипед, має амортизацію переднього і обов'язково заднього колеса. Він призначений для спуску по особливо крутим, кам'янистими стежками. На відміну від звичайного гірського велосипеда, рама у байка для даунхілу толстостенная і має великий запас міцності.

      

Велосипеди для даунхілу дуже схожі на байки для фрірайду через міцної і широкої рами, яка розроблена таким чином, щоб поглинати удари під час їзди по кам'янистій дорозі, при здійсненні стрибків або переїзді через колоди.

Даунхіл-байк, в першу чергу, призначений для швидкісного спуску. Гірському гонщику, як правило, не потрібно штовхати його вгору самостійно. Іноді для транспортування велосипеду на гору багато хто використовує свій автомобіль або маршрутне таксі, а на облаштованих спусках є гірськолижні підйомники.

XDURO Dwnhll 9.0 - ідеальный велосипед для даунхілу.

Цей яскравий стильний велосипед виготовлений з алюмінію 6061 за особливою технологією лиття. Гідроформірованіе дозволяє виготовляти найнеймовірніші рами, як, наприклад, квадратні трубки цієї моделі виглядають, ніби стилізовані під модерн. Така конструкція дозволяє байкеру відчувати себе максимально комфортно під час їзди.

Регульований за кутом нахилу винос керма дозволяє адаптувати велосипед під кращий стиль катання його власника. Велосипед Haibike Xduro Downhill 9.0 максимально, заряджений специфічними DH-компонентами, допоможе вам в цьому, як ніякий інший електробайк.

Як освоїти downhill?

Доведеться довго поборотись, перш ніж навчитися крутити педалі, зміщувати вагу і навіть правильно дихати на своєму підйомі в гору. 

У перших заїздах на крутий спуск кожен велосипедист-новачок зв'язує гальма і повільно, ривками сповзає вниз, при цьому руки пітніють і швидко німіють. Уміння швидко з'їжджати - важливий навик, який можна придбати лише в результаті тривалої практики. Поступово повороти ви будете проходити всі швидше, коригуючи свою швидкість, навчитеся ставити заздалегідь педалі в положення, при якому опущена нога завжди буде з зовнішньої сторони повороту. Не буде зайвим навчитися розслабляти плечі і руки до кожного удару на дорозі, щоб не пошкодити хребет.

Єдиний спосіб навчитись цьому – покорити як можна більшу кількість схлів. Електровелосипед XDURO Dwnhll 9.0 - істинная насолода для поціновувачів підкорювати грандиозні спуски та схили.

! Мастерності downhill прийдется повчитись, і ми пропонуємо вам безплатный тест-драйв, який допоможе вам переконатись у надзвичайній якості їзди на цьому велосипеді.

Тільки у нас - вперше в Україні - ви можете

купити XDURO Dwnhll 9.0 по заводським цінам: м. Київ, Героїв Сталінграду 8 корпус 5.