Високотехнологічні Haibike: поновлення асортименту велосипедів

Друзі, в нашому інтернет магазині - поновлення асортименту німецьких велосипедів Haibike - бренд, що завжди дивує високою технологічністю, дизайном і різноманіттям моделей.

Електровелосипед SDURO FULLNINE 6.0

Компанія Haibike, будучи одним з найбільших виробників велосипедів в Німеччині, за останні кілька років випустила кілька функціональних моделей електровелосипедів, підтримавши таким чином область розвитку в світі нових електричних транспортних технологій. Кожна деталь велосипеда опрацьовується до дрібниць, щоб досягти максимальних ходових характеристик. Саме таке ставлення до роботи і зробило компанію Haibike відомої в усьому світі.

 

Сьогодні Haibike випускає 37 варіантів електровелосипедів для поїздок, як по міських вулицях, так і бездоріжжю. У нашому магазині - понад 100 моделей велосипедів Haibike, що представляють абсолютно всі напрямки і види велосипедної їзди, є великий вибір «найнерів» під 29" колеса, є і класичні 26-ти дюймові, а також з 27,5-дюймовими колесами.

Дизайн електровелосипедів Haibike вельми своєрідний, але завжди естетично привабливий. Все електровелосипеди Haibike - це технологічно досконалі зразки, оснащені високотехнологічної електричною трансмісією BOSH і YAMAHA, що допомагає легко долати тривалі марафони по бездоріжжю, підкорювати пустелі, добиратись в раніше недоступні гори, а також просто кататись лісами чи їздити на роботу.

Електровелосипед Sduro HardNine 2.0

Haibike також випускает і цілком традиційні велосипеди. Їх асортимент навіть більше, ніж у електричних - близько ста моделей, але високотехнологічна конструкція е-велосипедів є козирною картою компанії Haibike. Haibike має і спеціальну лінійку велосипедів для жінок, дизайн яких змінений на більш естетичний, також перероблена велосипедна геометрія і полегшені компоненти. 

Велосипед SEET RACE LIFE 5.0 LADIES, 2018

Телефонуйте нам, ми будемо раді допомогти вам зробити правильний вибір та покупку.

Купити електричний велосипед Haibike >>>