Вибрати електровелосипед

Найчастіше електровелосипеди купують для повсякденних ділових поїздок. Вони досить довговічні, відносяться до недорогої групі, мають невелику кількість швидкостей, проте не розраховані на великі навантаження і поїздки по поганих дорогах. Як зробити правильну покупку?

Вибираючи електровелосипед, зверніть увагу на конструкцію рами. Вони бувають закриті (для чоловіків) і відкриті (для жінок). Відкриті рами менш жорсткі, тому вони виготовляються з товстостінних труб, що веде до збільшення маси конструкції. Вважається, що закриті рами більш надійні, так як мають при цьому меншу вагу.

Бувають велосипеди зі складними рамами, що значно полегшує їх транспортування або зберігання. Більш надійні і довговічні рами виготовляються з високосортних сталей, але вартість велосипеда з такою рамою істотно підвищується. Також при покупці велосипеда варто звертати свою увагу на якість зварних швів рами.

 

Одним з критеріїв вибору є розмірність коліс. Великі колеса забезпечують кращу прохідність і велику швидкість. При меншому розмірі коліс крутити педалі легше, проте зменшується швидкість і прохідність велосипеда. Колеса бувають широкими і вузькими. Широкі покришки підходять для поганих доріг, а вузькі краще для асфальту. При їзді по різноманітним дорогам, краще віддати перевагу універсальним колесам.

При виборі велосипеда бажано враховувати і зручність посадки, яке легше забезпечити із зігнутим кермом. Сідло має бути зручним при посадці. Для жінки сідло має бути ширшим.

Про інші багаточисленні перваги цього пристрою ми завжди і з радістю вам розкажемо - звоніть нам чи приходьте в наші магазини.