Вибирай стильний сігвей!

З самого початку сігвеї розроблялися, як альтернатива міському автотранспорту, за допомогою якої можна було скоротити навантаження на дорогах і знизити рівень забруднення вихлопними газами. Однак сьогодні ми все частіше зустрічаємо сігвеї на вулицях наших міст. Цей унікальний вид транспорту припав до смаку і дорослим, і дітям, ставши невід'ємним атрибутом повсякденного життя - його використовують для поїздок на роботу, навчання і в магазин. Прогулянка з сігвеєм - суцільне задоволення!

Гіроскутер міні-сігвей Ninebot Mini Pro (білий)

У чому відмінності сігвея і гіроскутера? Які завдання повинен виконувати цей електросамокат. Якщо порівняти гіроскутер з класичним самокатом, то різниця між ними - очевидна, а саме:

  • у гіроскутера немає рульової стійки, а у сігвея - є;
  • максимальна швидкість, яку він може розвинути, становить близько 15 км / год;
  • вага гіроскутера - не більше 15 кг;
  • важливі фактори - динаміка, мобільність і невелика вартість.

Все інше в сігвеях і гіроскутеров майже схоже. Але, якщо ви новачок, то рекомендується вибирати сигвей, так як він володіє зручною ручкою, за яку можна під час їзди триматися - це врятує від втрати рівноваги і можливих падінь. 

Чи легко навчитись кататись? Навчання займає всього кілька хвилин.

Наука не стоїть на місці, а постійно розвивається, тому людство регулярно відкриває для себе все нові види сігвеях. Кожна модифікація має свої особливості, переваги і недоліки, але всі ці пристрої цілком придатні для використання в повсякденному житті і є досить простими в експлуатації. З'явившись порівняно недавно, сігвеї швидко завоювали любов і визнання і дітей, і дорослих, адже сігвеї можна експлуатувати по воді, піску, бруду і навіть навіть по бездоріжжю.

Гіроскутер міні сігвей NINEBOT PLUS 2017 року

У нашому магазині ви можете вибрати сігвей з великої різноманітності цього виду електротранспорту в різній ціновій категорії, якості, термінів експлуатації та зручності управління. Наші консультанти із задоволенням проконсультують вас, щоб ви легко зробити правильний вибір.