Обирай електросамокат - будь в тренді

Електросамокати скрізь на вулицях: на них їздять усі - і дорослі, і діти. Той, хто вважає за краще персональний, комфортний, компактний і екологічний транспорт, вибирає електросамокат. І це справжнє наше відкриття цього року.

А чому б і ні? Адже електричний самокат - це дуже мобільний транспорт. Він набагато компактніший і легший за велосипед, а в багатьох випадках - і дешевший. Це такий вид еко транспорту, на якому можна не лише кататись, розважаючись, але й їздити у справах на значні відстані - в університет, магазин або на роботу.

Електросамокат Inokim Light 2 Super (білий)

Електросамокат добре підходить для комбінованих поїздок, коли частина маршруту проробляється на громадському транспорті, а далі потрібно пішки. А чому йти пішки, якщо можна на самокаті?

Наші покупці ділилися з нами своїми думками, розповіли про те, як використовують електросамокати в своїх подорожах в якості допоміжного транспорту для екскурсій.

Керувати самокатом - одне задоволення, ще й електросамокат - це повністю безпечний транспорт. До того ж, головні його якості - це легкість, компактність, простота в застосуванні і стильний зовнішній вигляд.

Електросамокат Inokim Light 2 Super (голубий)

Друзі, приходьте до нас за новинками! У нашому магазині електротранспортів ви можете купити стильні, сучасні електричні самокати відмінної якості за найвигіднішими цінами.

Електросамокат Inokim Light 2 Super (чорний)