Вибираємо електроскутер

Електроскутери найрізноманітніших конструкцій, розмірів і кольорів у величезній кількості сьогодні всюди можна зустріти на дорогах, і, звичайно ж, в нашому магазині. Переваги очевидні: практично безшумні, не займають багато місця при їх зберіганні, та й електрика значно дешевша бензину.

Електроскутери абсолютно екологічні. Той, хто їх використовує, береже озоновий шар землі в цілості, навіть не підозрюючи про це. А всього один заряд акумулятора дозволяє проїхати до 60 кілометрів! І це значну відстань, особливо в межах міста.

Ще однією з переваг електроскутера є те, що для зарядки акумуляторної батареї достатньо 2-3 години, а кількість циклів перезарядження може доходити до 500! Цього достатньо для експлуатації електроскутера протягом 1,5-2 років.

Як вибрати електроскутер?

Скутер вибирається виходячи з мети його використання. У своєму виборі варто враховувати:

  • Відстань, яку ви будете проїжджати регулярно;
  • Дорожні умови;
  • Власна вага;
  • Тип посадки, який іноді дозволяє їздити як стоячи, так і сидячи.

 

Відстань, які ви зможете проїхати, залежить від ємності акумуляторної батареї. Середня відстань, яку можна подолати на досить потужному акумуляторі - тридцять кілометрів. Можна пройти шлях і в п'ятдесят, це з урахуванням рівної дороги і невеликої ваги водія. На роботу акумулятора також впливає температура. Вага їздця може бути до 120 кілограмів.

Кататися на електроскутері найкраще по рівнинній поверхні. Найбільш негативний вплив на АКБ доводиться під час підйомів. Якщо плануєте їздити по нерівних поверхнях, то потужність движка не повинна бути менше 350 кіловат.

Вага грає не меншу роль. Деякі моделі важать близько дев'яноста кілограмів! Це треба врахувати. Особливо дівчатам. Тому для них краще вибирати моделі легше. Є електросамокати, вагою п'ятнадцять кілограмів.

На деяких засобах пересування можна кататися удвох, тільки від цього швидко знижується заряд акумулятора.

Одним словом, ми завжди ЗА електроскутер - це швидко та зручно.