Зустрічайте - міні квадрокоптер DJI Spark та віртуальні окуляри DJI Goggles

Мініатюрний квадрокоптер DJI Spark обладнано за останнім словом техніки. І тепер він - у нашому магазині! Інтелектуальні режими польоту, механічна стабілізація і камера, яка гарантує чудове якість зображення! Все це DJI Spark - ваш новий улюблений гаджет.

 

А тепер докладніше про його ключові особливості.

Швидкий запуск

Гоночний міні дрон Spark оснащений функцією розпізнавання обличчя FaceAware, завдяки якій може злітати прямо з вашої долоні, як тільки «побачить» вас. Всього кілька хвилин - і квадрокоптер вже в повітрі.

Твори легко, керуючи жестами

Робіть фотографії за допомогою жестів. Так, можна забути про пульт управління і мобільний телефон. А відео? Достатньо всього пари кліків і у вас буде відео кінематографічної якості! З інтелектуальними режимами польоту і простим управлінням таке можливо!

Швидке редагування фото й відео

У додатку DJI GO 4 є фільтри і шаблони для редагування відео. Відредагувавши відзнятий матеріал, ви можете викладати свої роботи в улюблені соціальні мережі прямо через цю програму. Не має значення, наскільки добре ви володієте камерою, з дроном Spark ваші знімки будуть ідеальні, за рахунок нового режиму QuickShot.

Режим TapFly надає повну свободу творчості. Достатньо лише скомпонувати кадр. Як? Легко і просто. Задайте напрям на екрані телефону, Spark туди відправиться, розпізнаючи перешкоди за допомогою системи огляду. Передумали і захотіли познімати в іншому місці - виберіть потрібну точку на екрані і Spark плавно змінить траєкторію.

Бути в кадрі завжди

Міні квадрокоптер Spark автоматично розпізнає об'єкти різних форм і розмірів. Все це він робить завдяки функції ActiveTrack. Просто слід за дроном з відповідною швидкістю і на потрібній відстані.

Режим жестів

Технологія розпізнавання жестів на основі навчання дозволяє знімати Селфі з дрона простим рухом рук. У режимі PalmControl дроном Spark можна керувати жестами.

Якісний об'єктив - чіткі фотографії високої деталізації.

Spark робить яскраві і виразні фотографії, з низьким відсотком спотворення. Компактна камера обладнана матрицею CMOS 1 / 2.3 дюймів, що знімає плавне відео з роздільною здатністю 1080p і фотографії 12 Мп.

  • Режим зйомки PanoSpark - автоматично знімає горизонтальні і вертикальні панорами, регулюючи положення і напрямок камери.
  • Режим зйомки ShallowFocus у квадрокоптера Spark створює фотографії з малою глибиною різкості за допомогою технології 3D-зору.

Нова технологія передачі HD-відео по Wi-Fi дозволяє переглядати відеопотік з роздільною здатністю 720p на відстані до 2 км (на відкритій місцевості). 

Потужності батареї Spark досить для підтримки роботи інтелектуальних режимів польоту і зйомки. Його польотний час досягає 16 хвилин і є найкращим на ринку серед дронів подібного розміру.

Політ з ефектом присутності - подтримка віртуальних окулярів DJI Goggles

Спортивний режим повністю розкриває швидеісний потенціал Spark. Камера автоматично переключається в режим "від першої осои", рухаючись разом з літаючим апаратом. Для полного поглиблення надіньте окуляри DJI Goggles і відчуйте неперевершені відчуття від польоту.

Spark працює від літій-полімерного акумулятора з високою щільністю енергії. Батарея обладнана 12 захисними функціями і датчиками рівня заряду, які показують час польоту, що залишився, підкажуть, коли потрібно завершити політ.

Що в комплекті?

В нашому магазині ви можете купити цей квадрокоптер в двух комплектаціях: ДРОН DJI SPARK або ДРОН DJI SPARK COMBO. А також віртуальні окуляри DJI Goggles.