Всеукраїнська акція «Велодень-2019»

Традиційна Всеукраїнська акція «Велодень-2019», метою якої є популяризація велосипеда як зручного та екологічного виду транспорту, відбулася 26 травня у багатьох містах України.

Участь в уже традиційній акції брали велосипедисти різного віку - від найменших велолюбителів до людей поважного віку.

«Для мене велосипед - це просто захоплення і спосіб швидкого пересування. Зокрема, це надійний і швидкий спосіб дістатися до університету, особливо, коли я туди спізнююся. Також обожнюю велопрогулянки з друзями.»

«Беру участь в подібних акціях щорічно. Вважаю, що «Велодень» піднімає рейтинг велоспорту в очах молоді. А це - дуже важливо, тому що спорт - це здоров'я », - зазначив ветеран велоспорту.

Щоб стати щасливим і налаштованим на позитив людиною, необхідно... купити собі велосипед. Всього лише для початку. Саме до такого висновку прийшла одна з британських наукових організацій, а ми підтверджуємо, оскільки перевірили це на практиці.

Двоколісний транспортний засіб доступний кожному і, що важливо, невибагливий в експлуатації, тому володарем його може стати практично кожен. А в нашому магазині ви, до того ж, зможете протестувати вподобаний велосипед.

Приходьте до нас, ми завжди раді нашим гостям!