Можливості квадрокоптера DJI Phantom 3

Компанія DJI відома, в першу чергу, своїми професійними і напівпрофесійними квадрокоптерами, проте нова модель DJI Phantom 3 надає можливість проводити аерозйомку кожному бажаючому. Цей дрон може знімати відео дозволом 4K (3840х2160 точок)!

    

Виробник зазначає, що розробка цього квадрокоптера велася буквально з нуля. І метою конструкторів було зробити так, щоб виконання аерофотозйомки було настільки ж простим і інтуїтивним, як фотозйомка за допомогою смартфона. Для досягнення такого завдання компанія переробила супутній додаток для зйомки і апаратне забезпечення. Для кріплення камери був задіяний шарнір з 3-ма ступенями свободи, що забезпечує більш високу якість і стабілізації при зйомці з дуже довгою витримкою. А інтеграція з сервісом передачі потокового відео YouTube Live дає можливість організовувати онлайн-трансляції польотів на канал YouTube прямо з коробки.

Максимальна швидкість, з якою може літати дрон DJI Phantom 3, становить 16 м / с на висоті до 6 км над рівнем моря, при цьому він може набирати висоту і знижуючись зі швидкістю 5 і 3 м / с відповідно. Максимальна відстань, на якому забезпечується стійкий зв'язок з контролером, становить 2 км.

Харчування квадрокоптера забезпечує літій-полімерна батарея ємністю 4480 мА • год, яка на повному заряді може забезпечити до 23 хвилин польоту.

Камера побудована на сенсорі Sony EXMOR формату 1 / 2,3 дюйма роздільною здатністю 12 Мп і об'єктива з ЕФР 20 мм, діафрагмою F / 2.8 і кутом огляду 94 градусів. Оптична схема об'єктива - це 9 елементів разом з 2-ма асферическими елементами.

У контролері для Phantom 3 використовується фірмова технологія DJI Lightbridge, яка забезпечує відтворення відео польоту дозволом аж до 720p в реальному часі практично без затримок. Як видошукач можна використовувати екран мобільного гаджета з iOS 8.0 або Android 4.1.2.

Для полегшення управління в Phantom 3 поліпшена підтримка GPS і внесені ряд інших удосконалень для полегшення зльоту і посадки.

На окрему увагу заслуговує функція автоматичного повернення в останню крапку зльоту в разі втрати зв'язку з контролером або зниження заряду акумулятора до критичного рівня.

Дрон DJI Phantom 3 можна купити вже сьогодні - в нашому магазині за найбільш вигідною ціною в Україні, так як

наш магазин ELITE BIKE є

офіційним і ексклюзивним дилером компанії DJI в Україні.