Водний екстрим з електровелосипедом Manta5 HYDROFOILER XE-1

Друзі, тепер ви маєте можливість купити в нашому магазині

перший в світі e-bike на підводних крилах - водний велосипед Hydrofoiler XE-1!

В Україні він ексклюзивно представлений компанією ELITEBIKE +.

Десятки прототипів і 6 років розробок, застосування інноваційної конструкції та впровадження нових технологій - все це об'єднує в собі гідровелосипед Hydrofoiler XE-1 від компанії Manta5.

Водний велосипед Hydrofoiler XE-1 обладнаний підводними крилами аеродинамічної форми, педальним приводом і електродвигуном. Це дозволяє користувачеві досить сильно розганятися на воді, отримувати від цього насолоду, а головне - кардіонагрузку, як при їзді на звичайному велосипеді.

Чим вища швидкість, тим ближче крила велосипеда піднімаються до поверхні води, тим нижче опір і тим вища швидкість руху.

400-ватний електродвигун водного байка дозволяє зберігати високу швидкість руху без педалювання, створюючи ефект руху накатом, як при їзді на звичайному велосипеді, не створюючи шуму.

Конструкція велосипеда Manta5 Hydrofoiler XE-1 дозволяє наїзникові підніматися на нього як з пірсу, так і з води після падіння без сторонньої допомоги.

Інноваційний водний велосипед з підводними крилами Manta5 Hydrofoiler XE-1 придатний для плавання на озерах, річках і морях, як в спокійних, так і в бурхливих водах з різною висотою хвиль.

Якщо ви ведете активний спосіб життя, любите екстрим, то вам необхідно купити гідровелосипед на підводних крилах Manta5 Hydrofoiler XE-1. Телефонуйте нам, будемо раді надати вам таку можливість.