Власники гіробордів ЗА активний спосіб життя

Навряд чи свободою вибору може похвалитись той, хто кожен день воює за місце в трамваї/маршрутному авто/метро після очікування на зупинці. І навіть водії автомобілів у цьому аспекті не втекли далеко, так як вони, добираючись до свого робочого місця, простоюють в заторах.

Саме тут розкривається на повну гіроборд. Цей унікальний тренажер допоможе вам стати здоровішим і стрункішим.

Гіроборд дозволить вибрати такий маршрут, який захочеться, він без проблем доставить вас куди завгодно, адже на одному заряді можна проїхати до 20 км! І, що важливо, вам будуть зустрічатися усміхнені люди, а не похмурі пасажири, що завжди наступають на ноги.

Популярність гіроборда зростає з кожним днем: ним користуються і діти, і дорослі. Гіроборд здатний витримати пристойну вагу в 100 кг і більше!

 

Конструкція його досить проста: колеса і платформа для ніг, деякі моделі оснащуються mp3-плеєром, красивими світлодіодами для можливості їзди в темний час доби.

Гіроборд GYRO Beast 8" Black

Гіроборд потурбується про вашше здоров'я та фігуру

Їздити на гіроборді можна практично скрізь: і на асфальті, і по грунтовій дорозі, і по невисокій траві. Цей вид транспортного засобу ідеально підходить для веселого проведення часу з друзями, для ділових зустрічей, а також для рекламних акцій.

Гіроскутер GTF United Edition 8 (білий)

Давно не секрет, що поїздка на гіроборді не тільки піднімає настрій, але і замінює похід в тренажерний зал. Взявши за звичку добиратися на навчання чи роботу гіробордом, ви через час здивуєтесь своїй рівній поставі і підтягнутим м'язам ніг і живота. До речі, ви заощадите час на ранковій гімнастиці.

А якщо вам важко прокидатися вранці, свіже повітря легко вас підбадьорить і допоможе зарядитися енергією на весь день!

 

Купивши гіроборд в нашому магазині, ви отримаєте якісний і досконалий продукт за найвигіднішою ціною в Україні.