VISIONBIKE - інноваційний мультімоторний електробайк

Деякі велосипедисти можуть бути не в захваті від перспективи оснащення своїх двоколісних мотоциклів електродвигунами, але в цілому, в світі велоспорту, поєднання педалей і мотора стає все більш популярним. Незважаючи на те, що образ класичного велосипеда з педалями майже не змінюється, світ велосипедів з кожним роком стає все більш насиченим. Основна мета доопрацювання двоколісного засобу пересування полягає в тому, щоб зробити його набагато практичніше і зручніше в застосуванні.

Один з найбільших німецьких виробників електричних комплектуючих для автомобілів Brose представив на виставці Eurobike 2016 досить сміливий концепт електровелосипеда під назвою Visionbike.

Головною особливістю нового електробайка від дизайнера автомобілів VOLKSWAGEN, MERCEDES І PEUGEOT є наявність в ньому кількох моторів, призначених не тільки для підтримки руху, але і для поліпшення деяких аспектів ергономіки. До того ж - з електродвигунів відповідає за складання керма, забезпечуючи економію корисного простору при транспортуванні або зберіганні велосипеда. Visionbike володіє і «розумним» сідлом, яке може автоматично ховатися в раму, що зменшує габарити електровелосипеда і додатково виконує роль протиугінної системи, блокуючи вільне обертання заднього колеса.

Новинка Visionbike Brose досить сильно відрізняється від своїх попередників і з точки зору дизайну, і технічних можливостей. Сміливий контраст чорного і червоного кольорів і неординарна форма рами вже самі по собі не могли дозволити моделі Visionbike залишитися без уваги в день свого дебюту.

Рама електровелосипеда, виконана в досить незвичній формі, з вуглецевого волокна. Основний блок електрокерування захований в її порожнинах. Що ж стосується двигуна, то Brose трохи відійшли від традиції використання в електровелосипедах мотор-колеса, передавши його функції двигуну педального вузла. Контроль швидкості руху здійснюється натисненням всього однієї кнопки.

Генеральний директор Brose Крістоф Бентс впевнений, що якщо цей байк Visionbike і не буде випускатися серійно, в будь-якому випадку він підштовхне виробників до застосування в велосипедах інноваційних систем підвищення безпеки і комфорту поїздки.

В інтернет магазині «EliteBike» електричні велосипеди представлені в широкому асортименті. Наші професійні фахівці допоможуть вам підібрати електровелосипед, визначитися з вибором, розкажуть про особливості їх експлуатації,моделі, що вас цікавить, дадуть відповідь на будь-які ваші питання.

Підписуйтесь на НАШ канал Youtube, що дозволить вам бути в курсі всіх новинок нашого магазину EliteBike, орієнтуватися в сучасних напрямках електротранспорту, дізнаватися першими про них.