Відкривай сезон екологічного транспорту та економ на пальному

Давайте подумаємо, який сценарій розвитку транспорту виглядає найкрутіше? Є багато кандидатів: безпілотні автомобілі, гігантські дрони, здатні перевозити людей, гіперлуп, який ось-ось побудує Ілон Маск. Розмови про те, як ми будемо переміщуватися з одного місця в інше у недалекому майбутньому, все більше нагадують наукову фантастику. І все-таки нам здається, що найперспективніший вид транспорту вже давно існує — він був винайдений сотню років тому і, можливо, зберігається десь у вашому гаражі. Це транспорт майбутнього, який має два колеса та кермо, а часом - і без керма.

Електросамокат купити - відкрити сезон екологічного транспорту

Сьогодні скрізь, куди пішки довго, а на машині незручно, ми їздимо на електросамокаті. У кав'ярню, до банку, на пошту, в магазин. З нами діляться своїми враженнями наші покупці та й просто знайомі.

Ярослав: “З минулого року я активно користуюсь електросамокатом. Та ось свіжий приклад: ми тоді купили нову машину. Оформили всі документи, треба приїхати забрати. З найближчої до автосалону станції метро пішки ще мінімум півгодини. В таких випадках електросамокат - ідеальний. Приїхав на ньому в автосалон, склав, сховав у багажник, сів за кермо нової машини та поїхав.”

Електросамокати повинні їздити велосипедними доріжками, якщо їх немає — проїжджою частиною.

Ірина: “У нашому місті зараз майже скрізь є велодоріжки. Навіть дивно сьогодні згадувати, скільки часу раніше я витрачала на дорогу. До того ж, при потребі електросамокат можна взяти із собою у громадський транспорт, як і звичайний велосипед. Зручно неймовірно: спробуйте!”

Звісно, ніхто не проти появи безпілотних автомобілів. Ми чекаємо появи на гіперлуп. Але в нашому світі, що швидко урбанізується, з велосипедом складно конкурувати. Еволюція велосипеда вказує на те, що інновації — це не обов'язково щось нове. Найчастіше достатньо взяти вже працюючу річ і додати трішки нових технологій, щоб зробити її ще кращою.

А як стосовно електроскутера?

Якщо люди масово почнуть переходити на електроскутери, електровелосипеди, електросамокати, то екологічна ситуація помітно стане кращою. У мегаполісах стане набагато легше дихати. Зрозуміло, екологічність електроскутера – не єдина його перевага. Ви зможете заощадити на паливі, адже ціни на бензин активно зростають і через це обслуговування транспорту стає невиправдано дорогим.

Масово електроскутери з'явилися на наших вулицях у 2020 році, коли ще й через карантин стало незручно користуватись громадським транспортом.

Роман: “Так, я активно користуюсь електроскутером. Дуже зручно! От, наприклад, треба в аптеку, забрати ліки, чи зі школи сина забрати. Незабаром він сам повертатиметься додому на автобусі, але поки що не наважується їздити один. Тому кілька разів доведеться поїздити разом із ним, і е-скутер для мене в цій ситуації — ідеальний транспортний засіб. Пішки до школи хвилин 20, а на скутері – 5 хвилин.”

Автомобілі, які ми сьогодні бачимо у наших містах, стали потужнішими, комфортнішими, розумнішими. Проте повітря міст, як і раніше, нещадно отруюється вихлопними газами, та й водії все ще “вбивають” час у заторах. Коли відбудеться «перезавантаження» транспортної системи? Ми, як магазин сучасного електротранспорту, вже бачимо зміни в транспортній сфері. Вже сьогодні є перспективні розробки, які незабаром стануть реаліями доріг. І ми пропонуємо вам найкращі розробки - телефонуйте нам.