Весняне поповнення асортименту велосипедів

У нашому магазині завжди можна купити велосипед будь-якої конструкції і з бажаними характеристиками, наші професійні менеджери допоможуть зробити правильний вибір. А з приходом весни ми ще й істотно розширили асортимент велосипедів.

 

Велосипед - це неймовірно зручний транспортний засіб, яке адаптоване і для використання його в межах міста, і за її межами. За допомогою велосипеда можна, уникаючи пробки, швидко дістатися в інший кінець міста або провести цікаві вихідні, влаштувавши захоплюючий велопробіг з друзями.

Купивши велосипед, ви зможете не тільки насолоджуватися ергономічністю транспортного засобу, а також день у день удосконалювати свою фізичну форму.

Велчезний асортимент велосипедів ELITE BIKE:

Кожен велосипед відрізняється технічними характеристиками, і ось основні з них:

  • Матеріал. Одні конструкції виготовляються зі сталі, інші - зі спеціальних полегшених сплавів алюмінію або навіть з інноваційного карбону.
  • Тип (міські, гірські, гоночні, фетбайкі, шосейні інше).
  • Діаметр коліс. Залежно від росту людини, відрізняється і висота коліс.
  • Вартість. У нашому каталозі представлені різні моделі - від дешевих до професійних конструкцій.

Ціна велосипеда безпосередньо залежить від його технічних характеристик, матеріалу виготовлення та вікової приналежністю моделі. Наприклад, дешевшими будуть байки підліткові і непрофесійні, менш відомих компаній, в той час як найвищою ціною відрізняються конструкції відомих брендів, для спортивних цілей.

Магазин ELITE BIKE пропонує своїм клієнтам консультативну допомогу 24/7 і доступну політику ціноутворення.