Велосипеди в Києві в інтернет-магазині ELITE BIKE

Популярність електровелосипедів останнім часом в Києві та Україні незмінно зростає. Електричний транспорт користується попитом - це вже не тільки дитячі та професійні байки, а й фетбайкі, складні і гірські велосипеди для тих, хто готовий до просунутого рівня катання.

При виборі важливо виходити з обліку своїх потреб і брати до уваги на технічні характеристики. Наприклад, якщо плануєте кататися тільки в межах міста, не купуйте спортивні байки, а якщо вибираєте їзду по пересічній місцевості, то придивіться до моделей з хорошою амортизацією і обладнанням.

Широкий асортимент і вигідні цінові пропозиції від ELITE BIKE

Ми продаємо близько 20000 велосипедів на рік! У нашому магазині завжди є в наявності велосипеди світових виробників, найякісніші аксесуари різної цінової політики. Якщо ви ще не визначилися з моделлю свого байка - будь то жіноча чи чоловіча модель, гірський або шосейний велосипед, прогулянковий або спортивний - зайдіть в наш магазин електротранспорту ELITE BIKE і Ви обов'язково знайдете те, що шукаєте.

Досвідчені продавці-консультанти

Більшість наших співробітників не просто катаються на велосипедах, а серйозно займаються спортом. Це означає, що вони, як ніхто інший, можуть порадити те, що потрібно саме вам. Ви отримаєте безкоштовну професійну консультацію, виберете модель у бажаному кольорі та з потрібними характеристиками і навіть зможете прокатитися - невеликий тест-драйв допоможе вам визначитися в своєму виборі. Довіртеся нам, тому що велосипеди - наше покликання!

Спеціалісти магазина професійно катаються самі

та знають про велосвіт рішуче все!

Купити електротранспорт в ELITE BIKE – це швидко та зручно!