Велосипеди Kinetic Storm 29 "2017 - вже в Києві!

Відмітна особливість гірських велосипедів Kinetic - простота навісного обладнання, а, значить, у вас не виникне проблем з дорогим техоглядом і пошуком дорогих запчастин і деталей до них. 

Велосипеди Kinetic Storm 2017 року з 29-ти дюймовими колесами - вже в Києві! У нашому магазині ви можете підібрати необхідну вам модель байка з потужністю двигуна 350, 500 або 1000 W.

Електровелосипеди Kinetic оснащені дисковими гальмами, які мають ряд позитивних рис в порівнянні з ободними гальмами. На їх роботу не впливають погодні умови, але вони складніше налаштовуються і більше важать.

Велосипеди Kinetic Storm 29 "- це відмінний вид транспорту для початківців велосипедистів, який дозволить вам впевнено кататися як в місті, так і лісах і парках.

Електровелосипед оснащений амортизаційної вилкою, потужними дисковими гальмами і трансмісією Shimano початкового рівня.

Алюмінієва рама: легкість, надійність, ефективність.

Рама виконана з легких алюмінієвих труб. Амортизаційна вилка трохи згладжує дрібні нерівності, дозволяючи краще контролювати велосипед навіть по бездоріжжю.

Колеса 29 ": відмінний накат і гасіння нерівностей.

Колеса діаметром 29 дюймів забезпечують плавний хід і відмінно тримають швидкість, а широкі агресивні покришки надійно утримують велосипед на будь-яких поверхнях. Подвійні обіддя дозволять витримати великі навантаження і удари.

Завдяки дисковим гальмах байкер зможе швидко і безпечно зупинити велосипед за будь-яких погодних умов. Захист від ланцюга не дасть одягу папасти в ланцюг або забруднитися. Підніжка створює додаткові зручності при паркуванні.

Трансмісія Shimano дозволяє швидко перемикати швидкості, підлаштовуючись під рельєф місцевості.

Гірські велосипеди Kinetic - це відмінний вибір для початківців велосипедистів. Купити в нашому магазині >>>