Велосипедне кріплення для всіх

Щоб по-справжньому насолоджуватися активним життям в колі друзів і сім'ї, потрібно багато речей, особливо якщо ви катаєтесь на велосипедах, ходите в походи або займаєтеся іншою діяльністю на свіжому повітрі. Для максимального комфорту при активному способі життя потрібно багато місця і пристосування для перевезення всього необхідного. Тут і стане в нагоді продукція Thule. Кріплення для велосипеду на машину, що значно полегшує транспортування велосипедів, забезпечує зручність і безпеку.

Друзі, в нашому магазині ви можете купити універсальне креілення для велосипедів Thule та впевнено відправитись в долгоочікувані подорожі. Літо ж!

Візьміть з собою велосипед

Велосипедні кріплення на автомобіль Thule просто і зручно використовувати. Як і інші, що встановлюються на фаркоп велокріплення, вони вимагають мінімальних зусиль при навантаженні і розвантаженні, що робить їх кращим варіантом для транспортування важких велосипедів.

Встановлення і підгін кріплення на автомобілі нітрохи не складніше: після установки кріплення на фаркоп воно саме стабілізує своє становище і спрощує правильне розміщення. Велосипеди можна замкнути на кріпленні, а саме кріплення - на автомобілі. При цьому завжди залишається доступ до багажника автомобіля завдяки можливості нахилити кріплення, навіть коли на ньому встановлені велосипеди.

Кріплення для велосипедів Thule VeloSpace розроблені для транспортування великих і важких моделей, таких як електричний велосипеди, фетбайкі і гірські велосипеди для швидкісного спуску, проте підходить для міських і навіть для дитячих велосипедів. Можливості цього кріплення безмежні, особливо для сімей з маленькими дітьми.

Залежно від моделі та перехідника кріплення Thule VeloSpace дозволяють надійно транспортувати від 2 до 4 велосипедів різних типів. Все це завдяки високій вантажопідйомності, великому зазору між велосипедами, подовженим алюмінієвим підставкам для коліс в поєднанні з гнучкими пряжками притискного типу і наддовгими ременями для коліс.

Ми допоможемо вам вибрати ідеальне кріплення для велосипеда на машину.