Велосипед чи самокат?

Французький дизайнер Філіп Старк (Philippe Starck) у співпраці з Peugeot створив незвичайне засіб пересування, яке поєднує риси велосипеда і самоката. Велосипед за допомогою легкого руху ноги перетворюється в самокат. Цей 2-х колісний гібрид отримав назву Pibal. Працює творіння Старка в двох режимах: на ньому можна крутити педалі, як на велосипеді, і маневрувати, як на самокаті.

Маневрування на велосипеді на низьких швидкостях для багатьох вже давно не проблема. Але не будемо забувати про тисячі людей, які використовують велосипед в місті, наприклад, для поїздок на роботу, коли маневрування в потоці транспорту буває дуже скрутним.

Ідея створення такого велосамоката полягала в тому, що для їзди на довгих дистанціях власник використовує, як правило, педалі. А для маневрування між пішоходами або машинами ноги з педалей можна прибрати, використовуючи Pibal як самокат.

  

Планується здавати такий велосипед в оренду на вулицях, тому дизайн зроблений інтуїтивно зрозумілим, так як цільова аудиторія складається, в більшості випадків, з не цілком досвідчених наїзників. Та й конструкція зроблена максимально міцною і безпечною, що також важливо для прокатного велосипеда.

А в нашому магазині ви можете насолодитися величезним виборів сучасних моделей електричних велосипедів і самокатів.

Купити електровелосипед >>>

Купити електросамокат >>>