Велосипед-гібрид Tsinova Kupper

Велосипед-гібрид Tsinova Kupper сміливо можна презентувати, як еталон серед двоколісних транспортних засобів. Його переваги, виходячи з конструкції і дизайну, дійсно стоять на голову вище, ніж у інших його побратимів. Tsinova Kupper володіє класичною міцною рамою, комфортним для їзди сідлом, кермом, схоже гоночному велосипеду, гальмівною системою дискового типу, а також якісної передньою вилкою.

Цей істинний електровелосипед дійсно стоїть на кілька кроків попереду своїх аналогів в якості виконання. Серце Tsinova Kupper - це редукторний електричний мотор, який дасть вам можливість набрати швидкість до 30 км / год. Всього на одному заряді акумулятора в 36В можна здолати відстань до 70 км по пересіченій дорозі. Приголомшливі характеристики, щоб зробити прогулянки ще довше і приємніше.

Tsinova Kupper — це все найкраще, що можна було взяти від велосипеда і мопеда. Цей велогібрід буде служити вам однаково віддано як на рівній дорозі, так і на землі або щебені. Tsinova Kupper немає нездійсненних завдань. На ньому ви легко зможете здолати величезну калюжу і м'яку після дощу землю. Разом з Tsinova Kupper ви будете виглядати і відчувати себе більш ніж впевнено на будь-якій дорозі.

Неможливо не сказати про дизайн Tsinova Kupper, який вабить погляд своєю привабливістю і, в той же час, строгістю. Цей велосипед вкрай надійний, при цьому, стильний і маневрений. Інженери компанії Tsinova повністю впоралися з поставленим завданням - створити ідеальний для пересування в місті велосипед-гібрид.

З таким електровелосипедом вам точно буде комфортно і зручно всюди. До нього не потрібен особливий підхід - просто сідаєте і рушайте в дорогу. Прогулянки з ним обіцяють бути довгими і приємними!

Купити електровелосипед Tsinova Kupper