Велосипед – це завжди чудовий настрій

Їздити на велосипеді - це непередавані відчуття. І, звичайно, велосипедні покатушки мають величезну кількість плюсів. Наприклад, відмінна спортивна форма, міцне здоров'я і здорові легені, хороший дозвілля, відкриває приголомшливі види, до яких найчастіше не добратися ногами. А ще, не повірите, але вже доведено - поліпшена пам'ять і гармонійні взаємини з близькими - так, в цьому допоможе велосипед. Катайтеся в будь-який час року і отримуйте відчуття абсолютного щастя.

А від нас - ловіть кілька причин приводів придбати велосипед, сісти на нього, крутануть педалі і полюбити всією душею і тілом це двоколісний транспортний засіб.

Велосипед - це зручно

Перш за все, варто сказати, що в наше метушливе і динамічний час, коли в пробках вимушено проводиш частина дня, доцільніше використовувати для пересування по місту велосипед. На ньому можна їхати будь-якими шляхами і шляхами, об'їжджаючи перешкоди і ті ж пробки. Можна проїхати там, де не пройти і не пробратися на авто, дістатися до пункту призначення і побачити те, що хочеться.

Велосипед - це швидко

Середня швидкість автомобіля при всіх міських пробках і численних світлофорах становить не більше 20-30 км / год, а на велосипеді з пункту А в пункт Б у вас вийде дістатися більш оперативно, ніж на машині.

Велосипед - це економно

Купив велосипед - і економиш на паливі, оплаті проїзду, не потрібна автостраховка, на абонементі в тренажерний зал, фітнес-центр. Це ще й - мотивація добре виглядати.

Велосипед - шлях до здоров'я і довголіття

Міцне здоров'я (сильні легені, імунітет, тіло, сила волі) - це, мабуть, головна причина, по якій варто сісти на велосипед і активно крутити педалі.

Це безкоштовні парковки

Велосипед дозволяє паркуватися по-королівськи. Причому, там, де хочеш. Сьогодні майже біля кожного кафе є велостоянки. Випив кави - і далі поїхав.

 

Велосипед - це помічник у боротьбі зі шкідливими звичками

Будь-яка шкідлива звичка - залежність. І якщо ви заміните, наприклад, сигарету чи чергове тістечко на невелику і приємну прогулянку на велосипеді один раз, потім ще і ще раз, то дуже скоро зможете втратити цю шкідливу звичку.

Велосипед - це завжди чудовий настрій

Тут все просто: крутите педалі - і в певний момент відчуєте абсолютний кайф. Це і буде говорити про те, що ті самі ендорфіни вже у вас в крові.

Так що осіння погода, незважаючи на всі її капризи, - це прекрасна пора для катання на велосипеді: саме осінь здатна надати їжу для цікавих думок, і ви, можливо, вирішите щось поміняти в собі або відкрити нові горизонти.