Велосипед для туризму

Велосипед для туризму - це не міський байк, це справа серйозна. Здається, що можна піти в похід і на першому-ліпшому велосипеді, але це лише теоретично, бо - незручно. Навряд чи бувалий турист піде в похід з важким сокирою або замість спальника потягне звичайне ватяну ковдру. Так само і з велосипедом. Саме тому велоінженери для зручності в поході продумали тисячі дрібниць, які роблять велосипед для туризму максимально комфортним і зручним.

Як вибрати велосипед для туризму? Перш за все, необхідно вирішити, куди будемо подорожувати і якою дорогою.

Жорсткі вилки на велосипедах підійдуть для шосе, вилки з блокуванням - і для шосе, і для лісів, і для грунтівок. Хочете в гори, по камінню, з швидкими спусками і з іншим екстримом? тоді знадобиться хардтейл чи двухпідвіс.

Велосипед SEET FATSIX 5.0 2018

Все більшу популярність для туризму набирають так звані велосипеди гібриди. Вони оснащені подовженою рамою, низькі педалі і міцні колеса. Хоча слід зазначити, що такий електровелосипед більше підійде для міських умов, ніж для тривалих походів і туризму.

Не варто намагатися заощадити. Напевно ви будете далеко від цивілізації, а значить, що велосипед не повинен вас підвести і зламатися в дорозі. Саме тому має сенс звертати увагу на якісні велосипеди, які створені спеціально для того, щоб витримувати похідні і туристичні навантаження, нехай вони і дорожчі.

Гірські велосипеди

Зверніть особливу увагу на шини: якщо ви плануйте туризм на велосипеді по проселочним і грунтових дорогах, то для таких цілей шини краще брати широкі. Якщо ж вас чекають дороги рівні або асфальтовані - то велосипед для туризму можна брати і з вузькими покришками. Широкі шини дозволяють успішніше пересуватися по камінню і купинах, ніж нестійкі при таких умовах шини вузькі. Зате при русі по рівній поверхні ширина краде швидкість.

Колеса грають важливу роль, вони повинні бути міцними, адже велосипед для туризму повинен перевозити на великі відстані не тільки їздця, а й його речі, а їх може бути немало.Поетому зміцнені подвійні обода будуть не зайвими.

 

Навіть не думайте про те, щоб везти важкий туристичний рюкзак на своїй власній спині. Задоволення від такого походу ви не отримаєте, а ось що точно отримаєте - це пару візитів до остеопату або масажиста. Тому, щоб скласти всю тяжкість зі спини на вів, вибираємо дві речі: хороший багажник і містку сумку на нього.

Для того, щоб зробити туризм зручніше і безпечніше, кріпимо на велосипед різне світлове обладнання: велосипедні фари і ліхтарі, світловідбивачі. І не забудьте взяти з собою Велоаптечка, інструменти, витратні матеріали (мастило, очищувач для ланцюга). Про насос, напевно, всі пам'ятають. По можливості - навігатор і велокомпьютер (цікаво ж знати, скільки проїдеш за день, та й заблукати в лісі - не завжди весела пригода). І, звичайно, шолом.

Незалежно від того, який велосипед для туризму ви виберете, головними вашими супутниками в поході нехай буде бойовий настрій і відмінна компанія. А ми завжди раді допомогти порадою у виборі вашого велосипеда - телефонуйте або завітайте до нас в магазин, де, до речі, можна і спробувати у дії вибраний байк.