Велосипед майбутнього: який вигляд він буде мати?

Питання "Як буде виглядати байк в майбутньому" зацікавив одного німецького виробника велосипедів і він звернувся в спеціальний вищий навчальний заклад Coburg (Німеччина), де виробляється «концепція міських велосипедів», спільно з відомим дизайнером Грегором Дауті і з професором Герхардом Кампе.

Інноваційний електровелосипед Mando Footloose 

Спочатку був зроблений аналіз людей, що мають прогулянкові велосипеди. Як з'ясувалося: за містом вони користуються велосипедом досить рідко, лише в разі наявності вільного часу на уїк-енд. Упродовж тижня переважно їздять на ньому на роботу, лавіруючи між потоком машин. Було також встановлено, що люди найчастіше використовують не дуже дорогі велосипеди, через імовірність їх крадіжки, а підшукати на роботі закрите приміщення з обмеженим доступом не завжди можливо.

Майже всі опитані респонденти підтвердили, що хотіли б мати більш компактні велосипеди для зручності поїздок в транспорті, щоб при необхідності велосипед можна було перевести по сходах та інше. Висновок експертів: міський велосипед повинен бути компактним.

Концепція міського велосипеда майбутнього: недорогий, спортивний, легкий і компактний. Щоб люди могли легко дістатися на ньому на роботу чи додому, щоб суттєво знижувався ризик його крадіжки. Крім цього, велосипед майбутнього повинен пропонувати можливість використовувати громадські транспортні засоби та долати великі дистанції.

  

З таким переліком вимог CUBE створив міський велосипед майбутнього з власним революційним дизайном. Urban Concept Bike - це інноваційна складна рама, виконана з композитного матеріалу. Велосипед має 8 передач і 28-ми дюймові шини для використання на території міста. Рама-трансформер складається в 2 кроки, має більш 2-х різних центрів обертання, що забезпечують максимальну жорсткість.

Сам велосипед досить компактно складається: сідло засувається всередину, кермо складається, і, повернувши стопорний важіль, складається рама. Наступна операція - зняття обох коліс: притискаємо вилку заднього і переднього колеса до рами. Ось і все, велосипед можна покласти в невелику сумку.

В нашому магазині великий вибір велосипедів, котокотрі ви можете купити вже сьогодні за найвигіднішою ціною в Україні. Приходьте у наші магазини на тест-драйв:, тут наш професійний консультант розкаже все про вибрану вами модель велосипеда, щоб ви могли зробити правильний вибір.

Насолоджуйтесь велопоїздками, літо - чудовий для цього час!

Купити Mando Gootloose в нашому магазині >>>