Велоподорожі, або Як перевозити велосипед автомобилем

Не обов'язково скрізь їздити лише на велосипеді, навіть якщо ви любите кататися на ньому. Набагато зручніше довезти свій байк до гір автомобілем і насолоджуватись природою, аніж кілька годин задихатись на трасі. В автоподорожі чи невеликих вилазках на природу завжди може виникнути необхідність перевезення велосипедів в машині.

І таких способів транспортування є величезна кількість. Існують спеціальні автомобільні тримачі, які надають можливість з максимальним комфортом перевозити велосипеди. Є машини, в багажник яких увійде 2-3 залізних коня, і ще залишиться місце для спорядження. Можна велосипед навіть розібрати (хоча б частково), утиснувши в салон.

Всі ці варіанти залежать від того:

  • який у вас велосипед і влізе він в машину;
  • яким маршрутом ви плануєте їхати;
  • скільки байків одночасно потрібно везти;
  • який у вас автомобіль.

Автомобільне кріплення на дах

Це один з найпопулярніших способів. На поперечини верхнього багажника встановлюється кріплення, до якого чіпляється велосипед. Байк ставиться в вертикальному положенні. Має 3 точки фіксації - обидва колеса прихоплюють хомутами, а спеціальний утримувач прикріплюється в рамі або до шатуна. Як правило, один кріплення розрахований на один велосипед, однак встановити їх можна скільки вам знадобиться, аби вистачило місця на даху. Зазвичай на машину поміщається 3-4 байка - можна і друзям допомогти дістатися.

Кронштейн на фаркоп встановлюватися може на будь-яке авто, у якого є фаркоп, звісно. Деякі моделі сконструйовані так, що можна навіть відкрити багажник, не знімаючи велосипеди з платформи.

Вбудовані кріплення автомобілів

Той випадок, коли можна машину вибрати під велосипед, а не навпаки. Деякі виробники авто створюють дуже зручні речі, на зразок висувних платформ для перевезення від 1 до 3 велосипедів. Іноді з-під багажника виїжджає розбірні кріплення з номерами і поворотниками, на ньому додатково можна закріпити ще одну платформу на два велосипеди. Зручне, надійне і красиве пристосування.

У кожного типу перевезення є свої плюси і мінуси. Головне при виборі - не намагатися заощадити кожну копійку. Якісна платформа від відомого бренду сильно збільшує шанси на те, що ви довезете свій велосипед цілим і неушкодженим.

Купити кріплення на фаркоп в нашому магазині >>>