ВелоНовинки: Skoda представила екологічну альтернативу автомобілю

Чеська марка Skoda (спільно з концерном Volkswagen Group) представила концепт електричного двухколісника. Байк був презентований в рамках реалізації програми конструювання транспортних засобів для мікромобільності - їзди на короткі відстані.

Інноваційний концепт під робочою назвою klement пропонує унікальний дизайн, найсучасніші технології і легкість у керуванні. Саме таким Skoda бачить майбутнє мікромобільності в містах - електричним, інноваційним і модерним.

Як вам, друзі? Чи любите новинки у велосвіті?

Ми ж переконані, що такі інноваційні апарати - це демонстрація майбутнього цього напрямку, а саме: надійне, екологічно безпечне, електричне і з мінімалістичним сучасним дизайном.

Отже:

  • Футуристична алюмінієва рама.
  • Кермо може похвалитися вбудованими світлодіодними вогнями.
  • Дві літій-іонні батареї забезпечують запас ходу в 62 км. До речі, батареї легко знімаються і змінюються.
  • У підвісці використовуються односторонні маятники.
  • Ніяких видимих важелів чи кабелів.
  • Ноги пілота відпочивають на двох педалях.
  • При перенесенні ваги вперед апарат прискорюється, при перенесенні назад - включаються гальма.

І ще:

Максимальна швидкість - 45 км / год. Рухається klement завдяки мотору в 4 кВт, який вбудований в заднє колесо. Гідравлічне гальмо, розташоване спереду, оснащене ABS.

Оригінально і максимально просто реалізовано управління газом і гальмом - шляхом обертових педалей.

Klement також є відсиланням до коріння компанії Skoda, коли 124 роки тому, на початку своєї історії, вона випускала велосипеди при батьків-засновників бренду, Вацлава Лауріно і Вацлава Клемента (на їх честь названі версії моделей компанії Laurin & Klement).

У центрі керма - тримач для смартфона. Обіцяні великі можливості електронної інтеграції байка з мобільністю власника.

Та й вага цього велосипеда - всього 25 кг.

Незабаром цей байк піде у виробництво і продаж, та поки не відома його ціна. АЛЕ, друзі, у нас стільки нових байків! Приходьте до нам, обсудимо всі нюанси і ви зможете протестувати будь-яку модель, що вам сподобається. Будемо раді зустрітись з вами!

Також ви можете приєднатись до нас у соціальних мережах - FaceBook , YouTube , Instagram, де дізнаєтесь багато цікавих фактів про електротранспорт, новинки, і, що приємно, зможете купити бажаний транспорт за вигідною ціною. Приєднуйтесь!