Велокомп'ютер - надійний помічник веломандрівника

Велокомп'ютер - це багатофункціональна вимірювальна панель, яку сьогодні можна побачити на сучасному велосипеді. Його призначення - комплексне забезпечення велосипедиста корисною і різноманітною інформацією під час руху, що має відношення до функціонального стану байка, самого велосипедиста і навколишнього середовища.

Велокомп'ютер відноситься до тих видів велосипедних аксесуарів, які, крім того, що з кожним днем набирають все більшої популярності, але також стають необхідним і дійсно важливим атрибутом сучасного велосипеда, так як забезпечує йому ефективне пересування по місцевості. Хто пробував його в дії, той знає, наскільки велокомпьютер важливий. Це незамінний помічник любителів велосипеда при плануванні велопоходів, орієнтації на місцевості, в часі і в просторі.

Основні завдання, які повинен вирішувати велокомп'ютер:

  • Відображення параметрів швидкості руху велосипеда: обчислення середньої, максимальної і поточної швидкості велосипеда, відхилення від середньої швидкості.
  • Відображення часових параметрів руху велосипеда: час у дорозі, лічильники реального часу і пройденого шляху, секундомір.
  • Відображення параметрів відстані: інформація про загальному пробігу, пробігу за день або якийсь фіксований час.

Велосипед QiCycle MiJia Folding Electric Bike EF1 (акційна ціна -30%)

В останні роки все більш популярними стають такі велокомп'ютери, де реалізовані такі допоміжні функції, які також можуть бути корисні велосипедисту, а саме:

  • вимір температури і вологості повітря,
  • пульсометр,
  • барометр,
  • функції передачі даних в комп'ютер з наступним їх аналізом.

Серйозним моментом у виборі велокомп'ютера є інтерфейс користувача, встановлений на ньому. Інформація на ньому повинна бути чітко структурована і добре читатися. Велокомп'ютер повинен бути максимально стійкий до впливів таких природних явищ, як пряме попадання сонячних променів, вологи, пилу, високих і низьких температур, механічного впливу.

Вибираючи велокомп'ютер, важливо розібратися в тому, яким чином він сам буде кріпитися на велосипед, і як датчики, так як при русі і вібрації велосипеда таке оснащення може давати збої, дезорієнтувати велосипедиста.

Ми завжди будемо раді допомогти вам у виборі, як велокомп'ютера, так і велосипеда - приходьте до нас.