У Дубаї запускають літаючі таксі-дрони Ehang 184

Як стверджує Матар Аль Тайер, Глава Управління доріг та транспорту Дубая, пасажирський дрон, виставлений на Всесвітньому урядовому саміті, вже здійснював польоти в небі над еміратом.

У Дубаї вже пройшов випробування прототип автономного електричного «літаючого таксі» китайського виробника дронів Ehang. Безпілотний літальний апарат Ehang 184 - це не просто модель, дрон вже проходив тестування в повітрі.

Планується, що літаючі безпілотники почнуть застосовуватися в еміраті вже в липні 2017 року.

1-но місний дрон може переміщатися на висоті 300 м із швидкістю 100 км / год за раніше запланованим курсом. Для того, щоб прибути в потрібне місце, пасажиру достатньо лише вказати пункт призначення, після чого "таксі" підніметься в повітря, подолає вказаний маршрут і приземлиться під наглядом центру наземного контролю.

Цей пасажирський мультикоптер працює за рахунок 8-ми повітряних гвинтів, оснащений високоточними датчиками і може витримувати екстремально високу температуру. Ehang 184 заряджається за 2 години і може здійснювати перельоти до 30 хвилин.

Випробування безпілотника пов'язано з грандіозними планами місцевої влади, вони мають намір зробити Дубай лідером автономного транспорту, і вже до 2030 року чверть транспортних засобів емірату повинні бути самоврядними.