В чому переваги та недоліки електроскутерів?

Електроскутери – це відмінний спосіб весело і унікально провести час, до того ж ці засоби пересування мають масу переваг в порівнянні з іншими транспортними засобами. У цій статті ми спробуємо переконати вас в покупці скутера, якщо раптом ви сумніваєтеся..

Чому електроскутери настільки популярні?

Щороку кількість автомобілів на дорогах все збільшується і збільшується, а це призводить до все більш ускладненого пересування вулицями міст. І це закономірний підсумок, що багато компаній задумалися про забезпечення споживача альтернативними засобами пересування, серед яких і знаходяться електроскутери, для яких можна пересування на завантажених вулицях в час-пік не є проблемою.  

Переваги

Головна перевага електроскутера - це робота від акумулятора. Що економить вам багато грошей, за рахунок відсутності необхідності в покупці дорогого палива. Крім того - це турбота про навколишнє середовище і можливість підзарядки акумулятора в будь-якому населеному пункті. А враховуючи, що одного заряду акумулятора вистачає приблизно на 40 хвилин їзди, то пересуватися на такому скутері можна фактично в будь-якому місці, якщо дозволяє, звичайно, дорожнє покриття.

Доступність

Ціна електроскутерів від різних виробників не висока і залежить від багатьох факторів. Придбати скутер з базовими характеристиками можна за приблизно 7000 грн. Але на такому електроскутері ви не відчуєте всю красу пересування на ньому.

Інші переваги:

 • Максимальна швидкість в районі 50 км / год;
 • На одному заряді акумулятора ви можете проїхати до 120 км;
 • Регулярні ТО не обов'язкові;
 • Сам транспортний засіб більш компактно, ніж мотоцикл і тим більше автомобіль;
 • Заряджається акумулятор до повної зарядки за 6-8 годин;
 • Вага водія допускається до 200 кг;
 • Ідеально підходить для новачків, які хочуть пересуватися на транспортному засобі, але поки не дуже впевнені у власних силах.

Переваги і недоліки перед бензиновими побратимами

Останнім часом в Європі все більше уваги приділяють Екозахисті, тому не дивно, що деякі бензинові скутери вже заборонені законом.

Основними перевагами електроскутерів перед бензиновими можна вважати:

 • ККД (коефіцієнт корисної дії) набагато вище. Що таке ККД знає будь-який школяр з курсу фізики;
 • Двигун не піддається такому зносу і не має необхідності в частому ремонті;
 • Більш доступні запчастини;
 • Більш унікальний і красивий дизайн;
 • Шум під час пересування практично відсутня. Багато бензинові побратими до такого поки тільки прагнуть.

Єдиний недолік в порівнянні зі скутером на бензині - це дальність пересування без підзарядки. На електроскутерах можна спокійно кататися в межах міста, а в разі розрядки акумулятора, ви завжди зможете попросити підзарядитися у кого-то від розетки.

Придбати електроскутер ви можете в сертифікованих магазинах вашого міста, або ж замовити у нас на сайті. З другим варіантом у вас вийде заощадити, оскільки в нашому інтернет-магазині ціни на продукцію нижче, але якість моделей на такому ж високому рівні.