У чому основні відмінності у окулярів Goggles Racing Edition і Goggles?

Той, хто любить польоти, прагнув хоча б на мить відчути себе птахом, який здатний літати і бачити світ з іншого ракурсу. Тепер така можливість є, а все завдяки зручним FPV скулярам. В нашому магазині вже можна купити вдосконалені окуляри Goggles Racing Edition. Давайте розберемся, в чому їх основні відмінності від окулярів Goggles. 

- С якими коптерами DJI сумісні окуляри Goggles RE?

Goggles RE, як і Goggles, сумісні з Inspire 2, Mavic Pro, Spark і серією квадрокоптера Phantom 4.

Нові окуляри Goggles RE оснащені вдосконаленими всеспрямованими лінійними антенами та зовнішні антени з робочою частотою 5,8 ГГц.

Окуляри Goggles RE, на додаток до робочої частоті 2,4 ГГц, можуть працювати в діапазоні частот 5,8 ГГц, що дозволяє підтримувати впевнений сигнал при наявності перешкод на 2,4 ГГц.

В окулярах перероблений алгоритм декодування відео при низькому рівні прийому сигналу з затримкою до 50 мс (при бездротової передачі затримка становить менше 10 мс), забезпечується надійне безперебійне з'єднання при даунлінков, що дозволяє уникнути втрати сигналу і відеоперешкод при експлуатації в нормальних умовах.

Окуляри Goggles RE підтримують прийом аналогового сигналу в діапазоні частот 5,650-5,925 ГГц і записи аналогового відео на мікро SD карти.

Goggles RE підтримують відтворення відео з карти пам'яті і перегляд панорамного контенту, керуючи поворотами голови. Окуляри дозволяють зберігати відео на Micro SD.

Була вдосконалена лицьова прокладка, а для оголовья використовуються змінні шкіряні вставки, що підвищує комфорт при використанні пристрою.

- Який час затримки в окулярах DJI Goggles RE?

Затримка залежить від затримок камери, кодування відеопотоку, бездротової передачі, системи Vsync і виведення зображення на екран. Як показало тестування, мінімальна затримка становить від 30 до 50 мс. Зазвичай нормальними показниками затримки є межа від 50 до 80 мс. 

Затримки за допомогою системи OcuSync складають 50-70 мс при відсутності перешкод з відеопотоком 480р при 50 к / с, затримка при кодуванні складає приблизно 5 мс, затримка бездротової передачі - менше 10 мс.

- Для чого призначений SMA-роз'єм на корпусі? 

Роз'єм призначений для підключення зовнішніх антен, що дозволяє забезпечувати зв'язок на частоті 5,8 ГГц.

- Відео яких форматів підтримують окуляри Goggles RE? MP4, MOV, MKV.

Купити окуляри Goggles Racing Edition в нашому магазині >>>

Той, хто любить польоти, прагнув хоча б на мить відчути себе птахом, який здатний літати і бачити світ з іншого ракурсу. Тепер така можливість є, а все завдяки зручним FPV скулярам. В нашому магазині вже можна купити вдосконалені окуляри Goggles Racing Edition.