В центрі уваги - популярний еко-транспорт SEEV Citycoco

Електроскутер Seev Citycoco - міський вид персонального транспортного засобу, пройти повз який - просто неможливо. Особливо, якщо ви прагнете бути в центрі уваги.

Електричні скутери сьогодні широко використовуються жителями різних міст. А ще кілька років тому цього виду транспорту не було так багато уваги, все тому, що вони були невтішними в дорозі, мали занадто дорогу ціну та максимального пробігу на одній зарядці батареї, що залишає бажання кращого. Однак сьогодні все кардинально змінилося: якість електрошоктерів істотно виросло, бензин став дорожче, а пробіг на одній заряді збільшився в 2-3 рази.

Електроскутер — незамінний вид сучасного транспортного засобу руху, який створений для людей з активною життєвою позицією, для тих, хто цінує стиль, мобільність та енергічність.

-12% Електроскутер SEEV Citycoco (чорно-білий) 

Можливість швидко рухатися в великому місті - одна з головних складових сучасного світу. Але при постійному рості транспорту не дуже-то хочеться провести своє час у пробках. У таких умовах саме електрошоктер стає ідеальним транспортом, для якого на першому місці - маневренность.

Електроскутер SEEV Citycoco (британсикий прапор)

Електроскутер SEEV Citycoco дозволить вам швидко і легко перебирати колони машин, застряїв у очікуванні своєї шляху. До того ж, він володіє безліччю переваг у порівнянні зі своїми бензиновими зборами, адже йому не потрібно заправляти паливом.

  • 100%-на екологічность;
  • маневреність;
  • гідравлічна дискова гальмівна система, яка працює на 5+, забезпечуючи водію комфорту та безпеки під час їзди;
  • максимальна швидкість в 35 км / год дозволить вам швидко доїхати до потрібного місця призначення.

-30% Електроскутер SEEV Citycoco (чорно-червоний)

Електроскутер SEEV Citycoco обладнаний вдосконаеним додатком для смартфона. У ньому можна вибрати потрібний вам режим їзди - звичайний, спортивний або економія енергії, зробити настройки по таким параметрам, як швидкість, прискорення, потужність і тягло на підйом.

Купити Електроскутер SEEV Citycoco - означає: бути в центрі уваги.