Ультрасучасні велосипеди HAIBIKE

Бренд HAIBIKE, що належить всесвітньо відомій компанії WINORA GROUP, був заснований в 1914 році в Німеччині в м Швайнфурт. Сьогодні Haibike є безумовним лідером світового ринку вело індустрії, це компанія №1 по виробництву електровелосипедів.

Основний напрямок HAIBIKE в проектуванні моделей - це надійність і інновації.

Велосипеди Haibike, оснащені електричною трансмісією BOSH і YAMAHA, допомагають нам підкорювати пустелі, долати тривалі марафони по бездоріжжю, пробиратися в раніше недоступні гори і просто кататися з друзями або їздити на роботу.

В каталозі звичайних велосипедних моделей можна бачити близько 100 моделей, які представляють абсолютно всі види і напрямки велоїзди: від швидкісних карбонових шосейних болідів - до комфортабельних турингов для далекобійної їзди; від високотехнологічних двухпідвісів для крос-кантрі марафонів - до дліннохідних адреналінових олл-маунтінових пристроїв. Представлений величезний вибір «найнеров» під 29-ти дюймові колеса, не забуті і класичні в 26 дюймів, а проміжний розмір коліс 27,5 "- це новинка підійде тому, хто поки не визначився в перевагах.

Велосипеди Haibike для жінок.

Haibike розробив і спеціальну лінійку велосипедів для жінок - за порадами Сабіни Шпитц, олімпійської чемпіонки з велоспорту, була вдосконалена велосипедна геометрія, значно полегшені компоненти, а дизайн став більш естетичним.

Велосипеди Haibike - високотехнологічні апарати європейської якості, світового рівня, з ретельно підібраними комплектуючими.

Відмінні риси, інноваційні та запатентовані рішення з технічними особливостями велосипедів Haibike:

Електровелосипеди:

        String-Light - потужний ліхтар і задній габарит естетично вписані в конструкцію рами.
        theCenter - електромотор вписаний в трикутник рами (а не в колесі), завдяки чому отримана правильна розвісовка велосипеда при динамічній їзді.
        RAM 210⁰ - електромотор повністю обрамлений рамою (а не причеплений знизу або в іншому місці), що захищає його від ударів і бруду.

Класичні моделі велосипедів:

         ZWC - власна конструкція задньої підвіски, відмовостійка і легко ремонтується.
         EI-shox - електронне управління задньою підвіскою. Обчислювальний блок розраховує дії підвіски в залежності від показань датчиків.
         Flex Post - карбонові підсідельні штирі власної конструкції істотно згладжують вібрації від нерівностей поверхні.
         MCI - універсальні кабельні канали приховані в карбонових рамах, які роблять вигляд велосипеда естетичніше і вирішують проблему із закріпленням тросів і гидроліній.
         MSD - змінні дропаути на рамах дають можливість ставити колеса під ексцентрик і під вісь, а також задній перемикач стандартного зразка, або під «Direct Mount».
        Tapered - конусні кермові (на більшості велосипедів).
        CNS - спеціальний код на кожній карбоновій рами під шаром лаку (раму завжди можна ідентифікувати на сайті code-no.com).
        CPS - карбоновий захисний шар на нижній трубі рам захищає фарбу від відколів дрібними каменями.
        PFBB - каретки стандарту «Press-Fit» дозволяють збільшити жорсткість вала системи шатунів.

У Haibike є власна знаменита жіноча гоночна команда - Sabine Spitz Haibike Pro team. Її капітан - чемпіонка світу з крос-кантрі Сабіна Шпитц на велосипеді Haibike завоювала золото на олімпіаді в Пекіні 2008 року, срібло - в Лондоні 2012 року, а також є 12-ти разовою чемпіонкою Німеччини, чемпіонкою світу з МТВ 2013 Вальнорд, Андорра!