Ультрасучасні електроскутери TMEC POWER Technology

Електроскутери TMEC POWER Technology, які вже з'явилися в нашому магазині, варті уваги. Це досить легкий скутер з мотором, вантажопідйомність якого сягає 180 кг. Скутери цього бренду характеризуються стильним дизайном, вони легко впізнаються завдяки своєму презентабельному зовнішньому вигляду.

  

Всі моделі TMEC POWER Technology виготовлені з високоякісних матеріалів. З переваг також варто виділити їх сучасну систему амортизаторів і те, що скутери не потребують заправці паливом!

Електроскутери TMEC POWER Technology - це практично безшумний (відсутність двигуна внутрішнього згоряння) і екологічно чистий вид транспорту. А завдяки невеликим габаритам на ньому зручно добиратися до місця призначення в міських умовах, це і дозволяє байку проїхати в ті місця, куди автомобілем важко доїхати.

  

Якщо ви думаєте, що скутери - це інновація дня сьогоднішнього, то ось лише деякі цікаві історичні факти:

Скутери радували наших прабатьків ще в 1920 році, коли на світ з'явився Unibus. На жаль, перша хвиля епохи скутерів швидко закінчилася, а все через те, що паралельно їм активно почали розвиватися мотоцикли, вони і витіснили на якийсь час скутери. Однак, другий сплеск популярності цього транспортного засобу був уже досить відчутний в середині 30-х років XX століття, але це вже інша історія.

Подивіться на ці ультрасучасні скутери TMEC POWER Technology,

які ви можете купити в нашому магазині,

вони прекрасні!