Українці створили унікальний електровелосипед

Безперечними плюсами електричних велосипедів є: відсутність необхідності мати водійські права, підтримання гарної екології, легкість обслуговування, дешевизна зарядки акумулятора, безпроблемність зберігання, відсутність фізичної підготовки водія.

Міський електровелосипед існує для тих, хто хоче потрапити на роботу або навчання вчасно, кому не потрібні 30 передач, хто не бажає возитися з брудної ланцюгом, хто піклується про навколишнє середовище. Міський велосипед простий в експлуатації, не вимагає частого ремонту, комфортний, він часто забезпечений необхідними для пересування по місту аксесуарами: крилами, ліхтарями, багажником або кошиком, захистом ланцюга від попадання в нього одягу і дзвінком.

Купити електровелосипед в Києві >>>

! Українці створили електробайк із рекорднмм запасом ходу в 360 км!

Коли мова заходить про середньостатистичний електробайк, його запас ходу коливається, як правило, від 30 до 70 км. Для тих, хто любить використовувати свої велосипеди для далеких поїздок поза межами міста, цього може не вистачити. Щоб задовольнити потреби таких користувачів і був створений eBike DelFast.

На цьому велосипеді ви можете їздити і по місту, і по бездоріжжю і, що найважливіше, на великі відстані. Він не боїться води, піску і мокрої дороги.

Українська компанія DelFast, яка спеціалізується на кур'єрській доставці товарів, розробила унікальний гібрид кроссового мотоцикла і гірського велосипеда. Його головною особливістю є рекордна дальність шляху на одному заряді, яка перевищує можливості багатьох сучасних електромобілів.

Запас ходу нового електровелосипеда становить 380 км. Причому ця цифра позначає реальний пробіг на швидкості близько 25 км / год з застосуванням виключно електротяги. Якщо необхідно покрити більшу відстань, то, зрозуміло, можна додатково використовувати силу ніг і педальний привід.

Виготовлена ​​в США батарея розрахована на 3000 циклів і підтримує рекуперацію енергії. Від двох USB-виходів електродвигуна можна підзарядити смартфон і планшет. За безпеку Delfast Ebike відповідати іммобілайзер, GPS-трекер, кнопка старт / стоп, сигналізація, віддалений запуск, а також мобільний додаток.

Сподіваємося, що такий потужний і екологічний транспорт оцінять у всьому світі. А поки що подивіться наш каталог з величезним асортиментом електровелосипедів, вибирайте вподобану модель і насолоджуйтеся своїми поїздками.

Купити електровелосипед в Києві >>>