У нас - найсучасніший електротранспорт в Україні

З кожним роком в Україні спостерігається стрімкий ріст електротранспорту. Те, що ще вчора було новинкою, сьогодні вже стає реальною буденністю.

Друзі, приходьте в наш магазин, тут ви зможете дізнатись думку професіонала про те, що обирає сьогодні для їзди сучасна людина, які пріоритети і вимоги ставляться до електричних девайсів, скільки можна проїхати на електросамокаті та ще багато цікаве. І, що важливо, ви самі зможете протестувати будь-який вподобаний вами гаджет.

Сьогодні, здається, всі намагаються їздити на різноманітних електродевайсах - скутерах, самокатах, гіробордах, моноколесах, сігвеях, електровелосипедах, а потім із захопленням розповідають своїм друзям чи деляться в своїх соцмережах фотографіями та відео з прогулянок.

 

Ви і нас можете знайти в соціальних мережах - FaceBook , YouTube , Instagram, де взнаєте багато цікавих фактів про електротранспорт, новинки, і, що приєтно, зможете купить бажаний транспорт по акційній ціні. Приєднуйтесь!

 ,  , 

Ми з радістю допоможемо вам підібрати бажаний персональний електротранспорт, максимально врахувавши всі побажання. Звертайтесь до нас за вказаними телефонами чи приходьте в наші магазини - наші консультанти допомогуть вам зробити правильний вібір.

У нас - найсучасніший електротранспорт в Україні, і ми працюємо для вас!