У нас є все: електровелосипеди, сігвеї, електроскутери, гіроборди, моноколеса

З кожною хвилиною все більше електротранспорту з'являється на міських вулицях. Його прихильниками стали і дорослі, і діти. Він уже став невід'ємним атрибутом повсякденного життя: поїздки на навчання, роботу, в магазин, прогулянки. Однак кожен сам обирає для себе той чи інший різновид електротранспорту - в залежності від того, які завдання він повинен виконувати. У нас є все!

Електровелосипед

Заряду акумулятора електровелосипеда вистачає, в середньому, на 30-40 км шляху. Крутити педалі при їзді на такому пристрої не потрібно, а якщо раптом в ньому розрядиться батарея, то до неї можна легко дістатися, як на звичайному велосипеді.

Сігвей і гіроскутер - в чому різниця?

Найбільш поширені сьогодні такі види сігвеїв, як гіроскутери. Якщо порівняти його з класичним «самокатом», то різниця між ними буде очевидною. Отже, відмінність полягає в наступному:

  • Гіроскутер не має рульової стійки
  • Максимальна швидкість, яку він може розвинути - 15 км / год
  • Вага - не більше 15 кг
  • Динаміка і мобільність

Все інше в цих двох «самокатах» ідентичне. Новачку рекомендується вибирати звичайний сігвей - зручна ручка, за яку можна триматися під час їзди, врятує від втрати рівноваги і можливих падінь. Перевагою є те, що навчання займає всього кілька хвилин.

Електроскутер

Електроскутер - це оптимальний вибір для тих, хто не має власного авто, не любить добиратися на роботу громадським транспортом або крутити педалі на велосипеді. Пристрій здатний розвивати швидкість до 25-30 км / год і пробігати відстані до 60 км. Комфортна їзда та простота в управлінні зроблять життя набагато яскравіше і позитивніше.

Гіроборди

Гіробордом можна починати користуватися у віці від 6 років і старше. Це значить, що навіть діти здатні швидко і легко освоїти катання на цьому пристрої без особливих проблем. Гіробордом називають роликовую дошку, оснащену акумулятором, двигуном і дистанційним керуванням. Напрямок руху відбувається за допомогою повороту тулуба в потрібну сторону. За допомогою дистанційного керування можна регулювати швидкість гіроборда, а широкі колеса дозволяють кататися не тільки по асфальтованих дорогах, а й по сухим ґрунтовим стежками.

Моноколесо

Цей унікальний транспортний засіб має систему гіростабілізаціі колеса. Моноколесо - дуже компактний, легкий і мобільний пристрій, який можна перевозити в багажнику автомобіля або переносити в сумці. Заряду батареї може вистачити на відстань від 5 до 50 км, а максимальну швидкість при цьому агрегат розвине до 30 км / год. Вага пристрою коливається в межах 8-18 кг (в залежності від моделі).

 

Для керування цим транспортним засобом необхідно перенести свою вагу на передню ділянку стопи або на п'яту. Натиснувши пальцями ноги на підніжку, можна активувати «самокат» на рух вперед. Чим сильнішим є тиск, тим швидше покотиться моноколесо.

 

Наука не стоїть на місці, вона розвивається постійно, тому людство регулярно відкриває для себе все нові види електротранспорту. А в нашому магазині є і приємний осінній бонус - акційні ціни на багато моделей - телефонуйте нам, приходьте в наші магазини і купуйте собі чи своїм дітям той електротранспорт, котрий вже давно завоював любов по всьому світу.