У DJI Osmo Action - відразу два екрани з обох сторін

Особливість екшн-камери DJI Osmo Action - два кольорових екрани. Основний екран являє собою сенсор 2,25 дюйма з вологозахисним покриттям і захистом від відбитків. Другий - 1,4-дюймовий екран - призначений для селфі. За рахунок високої яскравості в 750 ніт вони не будуть відсвічувати навіть під прямими сонячними променями.

Можливості для зйомки

Osmo Action отримала 12-мегапіксельну матрицю Sony формату 1 / 2,3 дюйма і об'єктив з полем зору 145 °. Камера може записувати відео 4К частотою 60 кадрів в секунду (при зйомці в HDR частота обмежиться 30 к / с), є можливість запису 8-ми кратного сповільненого відео з Full HD-дозволом.

Також в Osmo Action є система електронної стабілізації зображення - RockSteady.

Захист камери

Екшн-камера Osmo Action виготовлена в захисному корпусі, який здатний витримати падіння з висоти 1,5 м і занурення під воду на глибину до 11 метрів. Для занурення ще глибше знадобиться спеціальний чохол.

Зручне керування

Для максимально простого керування камерою на панелі розташована кнопка швидкого перемикання (Quick Switch), яка забезпечує швидкий доступ до режимів і налаштувань. Ви зможете перемикатись між екранами, змінювати режими і вибирати призначені для користувача налаштування.

Режим SnapShot в Osmo Action не дозволить вам пропустити момент дії. Коли пристрій вимкнений, досить натиснути кнопку спуску для включення живлення і якнайменше ніж через 2 секунди починати запис.

Камера обладнана акумулятором ємністю 1300 мАг. Одного заряду вистачає на 110 хвилин зйомки 1080p зі швидкістю 30 кадрів в секунду і на 64 хвилини зйомки відео 4K зі швидкістю 60 кадрів в секунду.

При цьому камера має невеликі розміри 66х36,8х31,8 мм і важить трохи більше 124 грамів.

Купити DJI Osmo Action в нашому магазині >>>