«Тур де Франс» – одна з найживописніших велогонок

Тур де Франс - найвідоміша і найпрестижніша гонка в професійному велоспорті з більш ніж сторічною історією позаду. Гонщики долають тисячі кілометрів гірських серпантинів на своїх найшвидших і найбільш технологічно просунутих велосипедах у світі. Будь-яка велогонка - це емоції і якісний байк, від якого залежить багато чого. А "Тур де Франс" - це не тільки перемога, це і втома, і падіння, і поломки, АЛЕ це і неймовірні емоції.

Цього року Тур де Франс (Tour de France) стартував 1 липня в Німеччині, в стародавньому місті Дюссельдорфі (Düsseldorf), який вперше брав старт етапу і Гран-Депарьє всього Тур де Франс. Маршрут Тур де Франс-2017 протяжністю 3540 км проходив по території 4-х держав: Німеччини, Бельгії, Люксембургу та Франції, він був прокладений проти годинникової стрілки через Вогези (Vosges), Юру (Jura), Піренеї, Масив Централь (Massif Central ) в Альпи.

Багато хто стверджує, що велосипеди перших підкорювачів Тур де Франс були досить важкими, і гонщики були змушені докладати неймовірних зусиль, щоб приводити в рух «сталевих коней» вагою більше 25 кг. Насправді ж в ту епоху вага велосипеда, учасника Тур де Франс варіювався між 11 і 13 кг. Зрозуміло, ця вага набагато більше, ніж у велосипедів нашого часу, але далекі від істини і численні свідчення, які стверджують, що вага велосипедів був саме таким.

Сьогодні ж команди віддавали перевагу різним моделям велосипедів, тому виділити фаворита - складно.

Наприклад, виступ швейцарської велокоманди IAM Cycling проходило на велосипедах моделі Scott Addict, яка вважається флагманської шосейної моделлю бренду Scott і напевно стане головним вибором велогонщиків команди IAM на гірських ділянках. На більш пологих етапах перевага була віддана моделі Scott Foil.

Дворазовий переможець «Тур де Франс» і призер Олімпійських Ігор - велогонщик Кріс Фрум вибирає Pinarello Dogma F8, ця модель зарекомендувала себе, як велосипед з ідеальним балансом жорсткості і комфорту, конкуренцію яким важко скласти.

Ми хочемо, щоб і ви перейнялися тією атмосферою, тому пропонуємо вам кілька неймовірних фото з «Тур де Франс», від яких захоплює дух і хочеться сісти на велосипед.

Гори у Франції неймовірні.

І не лише гори.

Особлива атмосфера - у передзахідні години.

І тріумфування після перемог.

В нашому інтернет магазині ви можете купити всі найсучасніші моделі велосипедів

по самій вигідній ціні в Україні.

Ми допоможемо вам підібрати електровелосипед, будь то професійні гонки,

чи щоденні катання з друзями.

Будьте активнми!