Elite Bike (ТМ Элит Байк)

Чим електро велосипед унікальний?

Електровелосипед - це сучасний, екологічний та зручний транспортний засіб.

Від їзди на ньому Ви отримаєте суцільне задоволення, а всі навколишні будуть проводжати Вас захопленими поглядами. Дістатися в місті куди-небудь у годину-пік або з вітерцем прокотитися по парку - принесе Вам тільки приємні емоції, тому що електротранспорт - це швидко, це без зайвих зусиль і дуже популярно вже в багатьох країнах світу.

Всього на одному заряді батареї можна проїхати до 40 км, при цьому багато наших велосипедів складні, і їх легко можна транспортувати в машині, або вручну занести в будинок або квартиру.

БУДЬ В ТРЕНДІ
БУДЬ В ТРЕНДІ

01

БУДЬ В ТРЕНДІ

Електротранспорт міського типу - новий актуальний напрямок в Україні! Автомобілів - мільйони, велосипедів - сотні тисяч, а електробайків або гіробордів не так багато. Адже багато хто навіть не знає про їх існування. Створюй майбутнє з нами - ставай власником модного і зручного транспорту.

ДБАЙ ПРО ДОВКІЛЛЯ
ДБАЙ ПРО ДОВКІЛЛЯ

02

ДБАЙ ПРО ДОВКІЛЛЯ

Електротранспорт працює від акумулятора, тому не відбувається ніяких шкідливих викидів в атмосферу. Екологічність такого виду засобів пересування така ж, як у велосипедів - але комфорту набагато більше. Крути педалі, коли захочеш, а в решту часу - байк везе тебе сам!

ЖИВИ КОМФОРТНО
ЖИВИ КОМФОРТНО

03

ЖИВИ КОМФОРТНО

З електробайком ти можеш подорожувати і на машині, і на громадському транспорті - адже за розмірами він такий же, як звичайний велосипед. А складні байки поміщаються навіть в багажник. З зберіганням теж не виникне ніяких складнощів - зберігати можна у коридорі, коморі або на балконі. І не потрібно турбуватися про стоянку або гаражі, як для скутера або мопеда.

ОТРИМАЙ МАКСИМУМ ВИГОДИ ПРИ КУПІВЛІ
ОТРИМАЙ МАКСИМУМ ВИГОДИ ПРИ КУПІВЛІ

04

ОТРИМАЙ МАКСИМУМ ВИГОДИ ПРИ КУПІВЛІ

Купуючи електротранспорт у нас, Ви отримуєте кращу ціну, гарантію 1 рік, сервісне обслуговування і безкоштовну доставку!

електротранспорт нового покоління

Сучасність вимагає, щоб виробники транспортних засобів звернули особливу увагу на екологічні технології. І сьогодні на вулицях багатьох міст можна побачити і оцінити всі переваги пропонованих пристроїв для пересування і активного відпочинку - це електровелосипеди, самокати, скутери, моноколеса, гіроборди, сігвеї. Головна їх перевага: 100% -на екологічність. Але що важливо, такий транспорт - це абсолютно нові відчуття, їх не можна відчути на будь-якому іншому засобі пересування.

Виробники пропонують покупцям прекрасні моделі електротранспорту, різноманітність кольорів, дизайну і функцій. Будь-який покупець знайде те, що до душі, адже електротранспорт підходить для прогулянок по місту, поїздок на роботу, подорожей та екстрим-туризму.

Новини та Акції:

Нові концепти 2-колісного електротранспорту від BMW i Vision AMBY та Motorrad Vision AMBY

13.09.2021 132

Нові концепти 2-колісного електротранспорту від BMW i Vision AMBY та Motorrad Vision AMBY

BMW презентувала концепти 2-колісного електротранспорту i Vision AMBY та Motorrad Vision AMBY. Адже завжди є спокуса зазирнути в майбутнє і уявити, яким може бути персональний електротранспорт для міських жителів, які ведуть активний спосіб життя.

Візьміть з собою велосипед

03.09.2021 67

Візьміть з собою велосипед

Не завжди на велопрогулянку можна відправитися від порога будинку. В такому випадку велосипед потрібно перевезти до місця призначення на транспорті, наприклад, автомобілем. Транспортування велосипеда вимагає дотримання ряду правил, і в кожному випадку вони свої. Ми допоможемо вам вибрати ідеальне кріплення для велосипеда на машину.

Гіроскутер: екологічний транспорт, який зробить ваше життя цікавішим

20.08.2021 88

Гіроскутер: екологічний транспорт, який зробить ваше життя цікавішим

Вибираєте компактний, зручний в керуванні, доступний за ціною транспортний засіб? Порадимо вам купити гіроскутер. Цей модний девайс зовні нагадує іграшку, але в реальності помітно полегшує власникові пересування навіть по великій території. Як бонус від нашого магазину - вигідні знижки на деякі моделі.

Відео

Гіроскутер EcoDrive Moto

Розробка сайту © Green Studio