Типи гірських електровелосипедів

Гірські велосипеди застосовуються для поїздок по пересіченій місцевості - гірські стежки, лісові доріжки тощо, але також вони чудово підійдуть і для міських доріг. Гірський електровелосипед (MTB) характеризується великою кількістю передач, посиленою конструкцією рами, наявністю амортизаторів (переднього і заднього), широкими шинами, хорошими гальмами. Діаметр коліс, як праівло, становить 26 дюймів.

Електровелосипед SDURO HardFour 4.0 - знижка 21%

Даунхіл – застосовується для швидкісного спуску з пагорбів і гір по підготовлених трасах. Особливості: дуже міцна рама, наявність передніх і задніх амортизаторів, невелика кількість передач (не більше 8-9), значну вагу (20 кг і більше).

Фрірайд – призначений для швидкісного спуску по бездоріжжю. Особливості: міцна рама, наявність передньої і задньої підвісок великого ходу і потужних дискових гідравлічних гальм.

Крос-кантрі - використовується для швидкісної їзди по пересіченій місцевості. Особливості: невелика вага, міцна рама (з алюмінію, карбону або титанових сплавів), наявність однієї або двох підвісок з контактними педалями, що фіксують ногу велосипедиста.

All mountain ( «легкий фрірайд») - компромісний варіант між фрірайдом і крос-кантрі для їзди по нескладною гірській місцевості. Вага такого велосипеда становить близько 13-17 кг.

Гібрид - поєднує якості MTB і туринга. Відрізняється високою прохідністю і маневреністю. Число передач - 24-27. Діаметр коліс - 28 дюймів.

Якщо ви плануєте купувати свій перший електровелосипед, рекомендуємо для початку взяти великий напрокат на кілька годин або пару днів. Це дасть можливість згадати навички їзди, ознайомитися з особливостями перемикань передач, отримати загальне враження про посадку і зручність рами, сидіння, манеток. Подальші тест-драйви конкретних моделей в магазині для вас будуть більш інформативними.

Рекомендуємо:

Гірський електровелосипед Haibike Sduro Hardseven 5.0 2017  добре підходить для активних прогулянок, як за звичайними грунтовкам, так і по досить екстремальним трасах. Кататися на цьому мотоциклі зможуть і досвідчені велосипедисти і новачки, а наявність електромотора дозволяє використовувати велосипед і для ділових поїздок по місту, і для багатокілометрових прогулянок.

Haibike Sduro HardSeven 5.0 2017 - це висококласний байк з електромотором, 27,5-дюймовими колесами, бортовим комп'ютером Yamaha, виделкою SR-Suntour, 20-швидкісним перемикачем Shimano Deore M615. Справжня німецька якість!

Зателефонуйте нашому менеджеру, він, як великий знавець і шанувальник гірських електровелосипедів, допоможе вам вибрати потрібну модель і купити кісний гірський велосипед в нашому магазині >>>