Тепер в нашому магазині - літаки і вертольоти!

Друзі, тепер в нашому магазині можна купити 

літаки VAN'S і вертольоти Hummingbird.

Якщо ви завжди хотіли купити легкомоторний літак на автомобільному паливі, тепер це стало можливо! Звертайтеся прямо зараз в нашу компанію - ми пропонуємо відмінні моделі літаків і вертольотів від надійного виробника за найвигіднішими цінами.

 

Эти самолеты отлично подходят для туристических и бизнес-полетов. Они способны преодолевать большие расстояния без дозаправки и на достаточно высокой скорости. Вы можете выбрать себе самолет с просторным салоном - двух- или четырехместный, внутри и снаружи такой транспорт смотрится презентабельно. Наши самолеты обладают комфортными салонами и надежными двигателями.

Вибирайте швидкий, комфортний і безпечний повітряний транспорт.

Брендований літак Casada - перший 4-х місний літак від Van's Aircraft, Inc. Van's - цей бренд з сорокарічної історією, який належить самому успішному сімейства китових аеропланів. Пілоти усього світу оцінили чудову якість літаків від Van's.

Такий літак слухняний при зльоті та посадці, маневрений в повітрі. Брендований літак Casada подарує вам легкий і стабільний політ. Легке, просте і недороге шасі літака створюють настільки малий опір, що ця модель легко обійде літаки з аналогічною потужністю і вбираючимся шасі.

Салон літака вміщає 4-х високорослих дорослих (до 193 см), надаючи досить місця над головою і для ніг. Якщо на борту знаходиться до 4-х мандрівників, то задні крісла можна легко прибрати для додаткового багажного простору.

Економний режим дозволить пролетіти понад п'ять годин. Потужність забезпечує стандартний 6-ти циліндровий літаковий силовий агрегат.

 

Льотні характеристики

За багатьма стандартами цей літак є досить швидким. Крейсерська швидкість пояснюється аеродинамічної, легкої і досить компактною конструкцією корпусу. Це дозволяє не тільки досягати високої швидкості, але і бути дуже економічним на малих швидкостях.

Велика площа крил і щілинні закрилки уможливлюють посадку практично в будь-якому маленькому аеропорту, що дозволяє істотно заощадити час в порівнянні з «швидшими» літаками, яким потрібні великі бетонні аеродроми далеко від міст.

Всі наші літаки обладнані надійними двигунами, керувати ними нескладно, а детальніше про характеристики літаків вам розповість наш професійний менеджер.

Зацікавлені? Бажаєте купити легкий літак?

Телефонуйте нам, ціна нашого повітряного транспорту прийнятна і

ви можете отримати обраний літак вже найближчим часом.