Тепер на відпочинок тільки з SeaBike від компанії ELITE BIKE

У людини, яка веде активний спосіб життя, досить часто на березі моря чи іншої водойми виникає питання, як же урізноманітнити пляжний відпочинок? Виявляється, це набагато простіше, аніж здається!

Водний велосипед SeaBike - це захоплююча розвага

Для того, щоб відпочинок на воді перетворився в захоплюючу розвагу, щоб він наповнився емоціями і драйвом, потрібен один цікавий предмет - водний велосипед SeaBike.

Чем SeaBike може здивувати?

  • Дозволить відчути себе у воді, як риба.
  • Ви будете пересуватися швидше ніж в ластах!
  • Розширює горизонти пляжного відпочинку.
  • Ви зможете плавати на великі відстані.
  • Потужний заряд емоцій при кожному використанні SeaBike.
  • Ви будете завжди в центрі уваги.

Як працює водний велосипед?

Для плавання на водному велосипеді SeaBike необхідно крутити педалі, як на самому звичайному велосипеді. Зусилля з педалей передається на редуктор і за допомогою вала - на гвинт, який штовхає вперед. Для управління водним велосипедом є спеціальний плавець, також можна управляти рухом тіла.

Водний велосипед SeaBike має нульову плавучість, тому на ньому легко плавати на поверхні і в товщі води.

Керувати водним велосипедом дуже зручно і легко!

Управляти можна кількома способами: модно повертати кермо руками, а можна SeaBike прикріпити до спеціального жилету і управляти без рук! До того ж вікових обмежень для користувачів не існує, навіть першокласник, після невеликого тренування, буде впевнено розсікати морські простори.

Якщо ви віддаєте перевагу дайвінг - водний велосипед розширить ваші можливості.

Захоплюєтесь снорклингом - за допомогою SeaBike зможете проплисти більшу відстань, ніж просто в ластах. Наприклад, проплисти 3-5 км - зовсім не проблема.

Чи надійний SeaBike?

У виробництві водних велосипедів використовуються якісні матеріали, такі як титан, сплав алюмінію і міцний пластик. Кожен модуль SeaBike пройшов суворі випробування і надзвичайно міцний.

Конструкція SeaBike створена спеціально для роботи в агресивному солоній воді. Підводний велосипед SeaBike пройшов безліч випробувань в різний місцях земної кулі, при цьому враховувалися всі чинники впливають на якість і довговічність велосипеда для поліпшення експлуатаційних характеристик.

Легко вміщується у багаж, має компактні габарити

  • Вага SeaBike в зібраному вигляді: всього 3 кг!
  • Вага SeaBike в розібраному вигляді разом з сумкою: 3,5 кг
  • Розмір SeaBike в розібраному вигляді в сумці: 70х12 см

SeaBike - це корисно 

SeaBike - не просто розвага, це повноцінний кардиотренажер підвищеної ефективності. SeaBike - це не тільки кардіо-навантаження, але і аквааеробіка. Ви не тільки позбудетеся від зайвих кілограмів, але зміцнюєте м'язи і підвищите свою витривалість.

Ви перетворюєте фізкультуру в захоплюючу пригоду, яка вам ніколи не набридне.

Як швидко можна навчитися керувати водним велосипедом?

Як показує практика, для більшості людей достатньо близько 10-15 хвилин, щоб почати використовувати підводний велосипед SeaBike і відправитися в перший заплив. Це вже довели сотні людей різного віку, включаючи дітей. Якщо ви вмієте їздити на звичайному велосипеді, то для вас взагалі не буде ніяких проблем з керуванням. Велосипедисти освоюють SeaBike швидше за всіх!

Підводний велосипед SeaBike- новинка в Україні! Як ви вже переконалися, він - дуже легкий, складаний, простий у використанні, і тепер ви можете брати його з собою в Єгипет, на Мальдіви або на будь-який інший відпочинок замість ласт. Його збір/розбір займає до 2-х хвилин, ціна - доступна і є в наявності.

Тепер на відпочинок тільки з SeaBike від компанії ELITE BIKE!