Tatamel: електробайк, який складається до розмірів ПК

Ви можете уявити електроскутер, який можна скласти так, щоб його можна було розмістити під стандартним офісним столом та ще й не турбуватися про паркування? А такий уже існує, і нам хочеться розповісти вам про нього.

Японська компанія ICOMA представляє складаний електричний мотоцикл під назвою Tatamel bike. Цей мінімотоцикл ідеально підходить для прогулянок містом або на роботу.

Мотоцикл можна скласти так, щоб його можна було розмістити під стандартним офісним столом, а це означає, що вам більше не доведеться турбуватися про паркування.

Чистий та компактний міський транспорт

Коли мотоцикл готовий до поїздки, його розміри становлять 1,23 м завдовжки, 1 м заввишки і 65 см завширшки. У складеному вигляді байк має довжину всього 70 см, висоту 68 см і ширину 26 см.

Електробайк має двигун на 60 Вт та літій-іонно-фосфатний акумулятор на 12 А·ч. Tatamel розганяється до 40 кмгод та здатний проїжджати до 50 км без підзарядки.

Є передня і задня підвіски, світлодіодна система підсвічування. Електроскутер має знімні бічні панелі, які можна легко замінити. Наприклад, для розміщення рекламних вивісок. Ще одна корисна опція - можливість заряджання та живлення різних пристроїв.

Розробники позиціонують транспортний засіб як електроскутер. На даний момент Tatamel Bike є повністю функціональним прототипом, який незабаром вирушить у виробництво. Але поки виробник не розкрив інформацію про дату виходу та орієнтовну ціну електроскутера Tatamel Bike, ви можете насолодитися стильним сучасним електроскутером, виготовленим в Україні.