Суперзнижка: розумний складний електровелосипед QiCycle MiJia

Друзі, ми вирішили організувати розпродаж велосипедів 2017 року! І тепер ви можете купити за супер знижкою електровелосипед QiCycle MiJia Folding Electric Bike EF1 в нашому інтернет магазині. Вважаємо, це чудова можливість: взимку - купити велосипед, а влітку - насолоджуватися поїздками. 

Електричний велосипед Xiaomi Qicycle - розумний велосипед, який уособлює собою всю екосистему Xiaomi, так як при відносно невисокій вартості велосипед поєднав в собі різні чудові напрацювання компанії. І доказ цьому - потужний і компактний електромотор і акумуляторна батарея великої місткості. Цей велосипед не просто компактний (його вага - всього 14,5 кг), але і складний!

Акумулятори Panasonic забезпечують запас ходу в 45 км! До того ж, акумулятор - знімний, він захований в рамі, що зручно, і це абсолютно не позначається на зовнішньому вигляді велосипеда.

Електровелосипед оснащений інноваційними ободнимі гальмами, які зможуть зупинити користувача, як в повсякденному спокійного життя, так і в будь-якій екстремальній ситуації.

Звісно, велосипед володіє і різними розумними технологіями, як, наприклад, те, що він відстежує пройдений шлях, швидкість, використані калорії інше. Всі ці дані бортового комп'ютера можна синхронізувати зі смартфоном по Bluetooth.

Зручний складний електровелосипед QiCycle MiJia Folding Electric Bike EF1 - це можливість чудово відпочити в місті.