Стильний SEEV Citycoco - найпопулярніший електроскутер

Електроскутер - це незамінний сучасний засіб пересування, створений для активних людей, які цінують мобільність, енергійність, спритність. Адже всі знають, що для успіху в житті потрібно вміти планувати свій час. А можливість швидко пересуватися - це важлива складова сучасного світу.

Так як кількість міського транспорту постійно збільшується, жителі великих міст втрачають багато часу, перебуваючи в пробках. Саме в таких умовах електроскутер стає ідеальним транспортним засобом, яке відрізняється маневреністю, що дозволяє швидко і легко долати колони застряглих в заторі машин. Крім цього, він має безліч переваг в порівнянні зі своїми бензиновими побратимами.

У нашому магазині - велике поповнення асортименту! Купуйте найкрасивіший електросамокат в різній колірній гаммі, з одним або з подвійним сидінням для пасажира, - вибирайте.

Переваг у цього електроскутера - більш ніж достатньо, це і 100% -ва екологічність і маневреність, а гідравлічна дискова гальмівна система, яка працює на 5+, забезпечує водієві комфорт і безпеку під час їзди. До того ж, цей скутер не потрібно заправляти бензином. Максимальна швидкість в 35 км / год дозволить вам за лічені хвилини доїхати до необхідного місця призначення без будь-яких заторів на дорозі.

З першого погляду може здатися, що це - самокат, так як батарея знаходиться в підстави рами, а мотор - в колесі. І з технічного боку - це правда: адже на ньому можна їздити там, де не проїде звичайний транспорт - в парку, невеликому сквері. Великим плюсом є і те, що для водіння цим скутером не потрібна реєстрація, адже знову ж таки - все-таки це самокат.

  

Однак, цей скутер оснащений додатком для смартфона, в якому можна вибрати бажаний режим їзди - звичайний, спорт або економія енергії, а також зробити настройки за такими чотирма параметрами, як швидкість, прискорення, потужність і тяга на підйомі.

Сучасний електроскутер Seev - це міський вид персонального транспорту, повз якого неможливо пройти. Купуйте в нашому магазині SEEV Citycoco і будьте в центрі уваги.