Стильний міський електровелосипед TSINOVA ION

Поки автомобілісти втрачають час в заторах, а велосипедисти посилено крутять педалі на крутих підйомах, TSINOVA ION пропонує абсолютно новий підхід до пересування по місту. TSINOVA ION - це вже не звичний електричний велосипед, а повноцінний е-bike з власним мобільним додатком, яке робить управління неймовірно простим і захоплюючим.

Зверніть увагу на цю новинку нашого магазину!

Привабливий електровелосипед TSINOVA відкриє вам нову еру місько мобільності!

Головна особливість цього велосипеду - запатентована інтелектуальна система, здатна зчитувати погодні та дорожні умови. А в режимі реального часу система видає потужність, яка потрібна для рівною і ефективної їзди, що приносить задоволення.

Все що потрібно, щоб отримувати максимум задоволення від управління цим інтелектуальним транспортним засобом - включити мобільний додаток під час їзди і відстежувати в онлайн-режимі заряд акумулятора, маршрут, швидкість, ситуацію на дорозі та інші параметри.

За своїм зовнішнім виглядом електробайк демонструє передові досягнення дизайнерської думки. Його незграбна рама і, в той же час, оптимально скомпонована, видає якість, стиль і змушує обертатися пішоходів і автомобілістів. Верхи на такому транспортному засобі можна дозволити собі самий ексцентричний наряд, і це буде виглядати гармонійно.

Tsinova, здається, окрилює! В цьому немає ні найменшого перебільшення. ;) А з іншого боку, добре, що крила за спиною райдера не помітні оточуючим, адже з ними так легко!

Купити стильний міський електровелосипед TSINOVA ION в нашому магазині >>>