Стильний BIOMEGA OKO - ідеальний міський велосипед

Датський веловиробник надав світу ще одного учасника велоруху, в якому вдало поєднав всі деталі, максимально зручні для насиченого міського життя, сучасну технологію електричного приводу і унікальний дизайн, де рама - з вуглецевого волокна. Зверніть увагу на моторизований e-bike OKO, продукт компанії Biomega.

Вдихнути в життя такий дивовижний вид транспортного засобу пересування Biomega допомогла дизайнерська фірма Kibisi. Але головним конструктором-розробником електровелосипеда Biomega OKO став Марк Ньютон - впливовий і вже знаменитий дизайнер свого покоління. Його роботи - це широкий спектр престижних брендів світу. Марк Ньютон отримав безліч нагород і відзнак за свої успішні роботи і вже сьогодні включений в список 100 найбільш впливових людей за версією журналу Time.

Про свій новий шедевр Biomega OKO датський дизайнер Марк Ньютон написав такі рядки:

"Уявіть ідеальне місто ... Спокійний, чистий, без дорожньої метушні і напруги, в гармонії зі світом природи. В цьому місті немає місця автомобілям, їх витіснили велосипеди - гідні конкуренти, які зробили дороги більш вільними і досконалими, а людину тим самим - щасливою і здоровою. Велосипеди, а вже тим більше електричні, перетворившись в лідерів дорожнього руху, здатні кардинально змінити світ. Чим ми керувалися при конструюванні свого електровелосипеда Biomega OKO? Можу запевнити, що вже точно не матеріальними стимулами, наша мета була єдиною - розвіяти сталу в суспільстві парадигму про те, що вдає із себе велосипедний транспорт, допомогти людям зрозуміти, що велосипед може бути куди більш комфортніше і практичніше автомобіля. Я думаю, що з поставленим завданням ми успішно впоралися, випустивши на ринок ідеальний міський електровелосипед ".

Що виділяє модель Biomega OKO з маси інших електричних велосипедів, які ми бачимо на вулиці? Модний і одночасно вишуканий, технічно строгий, що зберіг скандинавські традиції, зовнішній вигляд. Основна дизайн-ідея - надання рамі велосипеда зручної і візуально привабливої форми.

Biomega OKO оснащена досить стандартним, але ефективним велосипедним електронабором: комфортне пересування без зусиль велосипедиста забезпечує переднєпривідне мотор-колесо з живленням від 36 V 9,9 Ah літій-іонного акумулятора, ресурс заряду якого розрахований на 45-64 кілометрів пробігу. Електровелосипед Biomega OKO доступний з автоматичною 2-х швидкісною або 8-ми ступінчастою трансмісією Shimano Alfine.

Щоб поєднати в велосипеді з мотор-колесом футуристичність і строгість, експерт компанії Apple в області кольору Беатріс Сантіккіолі, який також взяв участь у створенні моделі Biomega OKO, зупинив свій вибір на найбільш оригінальному і близькому за духом електричному велосипеду білому кольорі.

Міцний і надійний електровелосипед з карбоновою рамою важить всього 18,6 кг. Стандартна компоновка Biomega OKO передбачає застосування в ньому 250-ватного редукторного мотор-колеса, але на ринок США заплановані поставки також і складання з електродвигуном 350W.

Насолоджуємося новинками. Скоро - в нашому магазині;)